لوگوی sms.ir

ثبت نام پنل پیامکی (1)

Saticfaction By SMS

ثبت نام پنل پیامکی  (۱)

جهت ثبت نام در سامانه پیامکی ایده پردازان باید از شرایط پنل مطلع باشید و سپس با اطلاعات کافی اقدام به ثبت نام نمایید .

سامانه ارسال پیامک sms.ir  به صورت رایگان ارائه می شود و هزینه ای بابت واگذاری پنل از کاربران گرفته نمی شود .

راه اول ثبت نام : برای دریافت سامانه پیامکی باید وارد سایت sms.ir  شوید سپس در بالای صفحه سمت چپ گزینه ثبت نام را انتخاب کنید ، در این زمان برای شما پنجره ای باز خواهد شد که بایستی اطلاعات اولیه ( نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه ، پست الکترونیک ، شرکت ، کلمه عبور ، تایید کلمه عبور ) خود را در این قسمت وارد نمایید البته لازم به ذکر است به جز نام شرکت پر کردن بقیه موارد الزامی می باشد .

پس از وارد کردن اطلاعات روی ثبت نام کلیک نمایید سپس به شما کد فعالسازی اعلام می شود تا با ارسال آن کد به شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ ثبت نام شما انجام شود .

بعد از ارسال کد فعالسازی ،  مجددا وارد سایت  sms.ir   شوید و روی گزینه ورود کلیک نمایید سپس در پنجره باز شده نام کاربری خود را که همان شماره موبایلتان می باشد به همراه کلمه عبورتان که در مرحله اول تعیین کرده اید را وارد کرده و گزینه ورود به پنل را انتخاب نمایید .

راه دوم ثبت نام : شما می توانید با ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۷۷ ثبت نام سریع انجام دهید و  پس از ارسال کد برای شما نام کاربری و رمز عبور ارسال می شود و زمانی که وارد سایت sms.ir  می شوید به جای کلیک بر روی ثبت نام گزینه ورود را انتخاب نمایید و در آن قسمت نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و پنلتان برای شما باز خواهد شد .

در این مرحله شما وارد پنل پیامکی خود می شوید و اطلاعات تکمیلی ( آدرس ، کد پستی ، شماره تماس ثابت ، تاریخ تولد و … )  از شما درخواست می شود ، شایان ذکر است در وارد کردن اطلاعات تکمیلی به غیر از فیلد فکس و نام شرکت پر کردن بقیه فیلد ها اجباری می باشد .

 پس از پر کردن اطلاعات تکمیلی خود پنجره انتخاب شماره اختصاصی برای شما باز خواهد شد ، در این پنجره می توانید شماره اختصاصی ۱۴ رقمی به صورت هدیه دریافت نمایید ، در صورتی که با همراه اول ثبت نام خود را انجام داده باشید اختیار انتخاب شماره از اپراتور ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ به شما داده می شود اما اگر با شماره همراه ایرانسل ثبت نام کرده باشید فقط شماره اختصاصی ۵۰۰۰ به عنوان هدیه به شما تعلق می گیرد .

ادامه مطلب در مقاله بعدی ارائه شده است …

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x