لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تکمیل ثبت نام و آپلود مدارک

تکمیل ثبت نام و آپلود مدارک

کاربران جدید در سامانه پیامک انبوه شرکت ایده پردازان پس از ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور با وارد شدن در پنل پیامکی و تکمیل اطلاعات می بایست مدارک مورد نیاز را جهت فعالسازی پنل و خط پیامک ارسالی خود آپلود نمایند. آپلود این مدارک برای کاربرانی که درخواست استفاده از ماژول باشگاه مشتریان را داشته و یا از کاربران قدیمی سامانه پیام کوتاه بوده و نیاز به تمدید پنلشان را دارند نیز الزامی بوده و تا تایید مدارک امکان استفاده از هیچ کدام از ماژول ها و ارسال پیامک در پنل پیامکی کاربر میسر نمی باشد.

مدارک در صورت تطابق با اطلاعات پنل کاربری توسط همکاران ما در واحد پشتیبانی سامانه پیام کوتاه ظرف ۱۰ الی ۱۵  دقیقه بررسی و تایید خواهد گردید.

مدارک مورد نیاز پنل کاربری حقیقی

جهت فعالسازی پنل حقیقی تصویر کارت ملی ، تصویر صفحه ی اول شناسنامه و یا تصویر پشت کارت ملی و قبض تلفن الزامی می باشد.

لازم به ذکر است نام و نام خانوادگی ذکر شده در اطلاعات کاربری پنل می بایست با نام و نام خانوادگی مدارک ارسالی مطابقت داشته و در قبض تلفنی درخواستی آدرس و کدپستی حتما ذکر گشته باشد. در صورتی که امکان آپلود قبض تلفن میسر نمی باشد کاربر می بایست قبض برق ، تلفن همراه و یا گاز را که در آن آدرس و کدپستی ذکر شده باشد آپلود نماید. این نکته لازم به ذکر است با عدم آپلود هر کدام از مدارک ، مدارک شما تایید نشده و پنل پیامک انبوه فعال نمی گردد.

توجه داشته باشید در صورتی که از عدم تطبیق اطلاعاتتان در پنل کاربری اطلاع دارید ابتدا با واحد پشتیبانی پنل پیامکی شرکت ایده پردازان تماس گرفته و پس از ویرایش اطلاعات اقدام به آپلود مدارک نمایید.

مدارک مورد نیاز پنل کاربری حقوقی

جهت فعالسازی پنل حقوقی به اسکن کارت ملی ، تصویر آگهی تاسیس و تصویر روزنامه رسمی الزامی می باشد.

تصویر کارت ملی مربوط به شخص نماینده ی شرکت می باشد که اطلاعات پنل به نام وی پر شده است لذا از آپلود کارت ملی شخص دیگری بپرهیزید. شرکت های حقوقی می توانند جهت جلوگیری از بروز مشکلاتی از قبیل تغییر نماینده ، از ابتدا پنل را به نام و با اطلاعات مدیر عامل و یا رئیس هیئت مدیره ی شرکت ثبت نمایند تا در صورت تغییر کارمندان مشکلی در تمدید و یا استفاده از پنل برای شرکت رخ ندهد.

نکته ) کلیه مدارک می بایست با فرمت ، jpg صورت خوانا و واضح و حجم آنان زیر ۲۰۰ kb باشد. (شما می توانید با ساده ترین ابزار مانند  paint حجم تصاویر را کم و سپس آپلود نمایید.)

لازم به ذکر است در صورتی که پس از آپلود مدارک مجددا صفحه ی آپلود مدارک را مشاهده نمودید ، مدارک شما تایید نشده و اطلاع رسانی آن نیز توسط پیامک خدمت کاربر اعلام خواهد گردید. شما می توانید جهت تسریع در تایید نمودن مدارک و یا اطلاع از عدم تطبیق اطلاعات و مدارکتان نیز با واحد پیامکی شرکت ایده پردازان تماس حاصل نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x