لوگوی sms.ir

تمدید خطوط سامانه پیامکی

تمدید خطوط سامانه پیامکی

هنگام عضویت در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان یک خط به عنوان هدیه خدمت کاربران محترم تقدیم می گردد. کلیه کاربران می توانند علاوه بر خط هدیه در سامانه ی خود به تعداد دلخواه خط خریداری نموده و تنها هنگام ارسال پیامک انبوه ، خط مد نظرشان را جهت ارسال انتخاب و ارسال انبوه را انجام دهند. کلیه خطوط ارائه شده ( هدیه و یا خریداری شده ) در پنل پیامکی ایده پردازان اختصاصی بوده و تمامی خطوط به نام خود کاربر در اپراتور ثبت می گردند.

در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان هیچ هزینه ایی بابت تمدید خطوط از کاربران دریافت نشده و کلیه خطوط به صورت رایگان تمدید می گردند و تنها پس از گذشت یکسال از زمان خرید خط ، خط شما جهت بررسی اطلاعات صاحب خط منقضی شده و پس از ارسال درخواست تمدید شما کاربر محترم بدون پرداخت هزینه ای تمدید می گردد. در این مقاله به شرح مراحل ارسال درخواست تمدید خطوط همراه با تصویر خواهیم پرداخت.

جهت ارسال درخواست تمدید ، وارد سامانه ی پیامکی تان شده و از منوهای سمت چپ بر روی منوی تنظیمات کلیک نموده و گزینه ی تمدید خطوط را انتخاب نمایید.

کلیه خطوط شما در این قسمت قابل مشاهده می باشد.

کلیه اطلاعات مربوط به خطوط شما در این قسمت قابل مشاهده می باشد. تاریخ خرید و انقضای خطوط نیز قابل مشاهده می باشد. در صورتی که خط شما منقضی شده است تنها کافیست بر روی شماره خط پیامکی کلیک نموده و گزینه ی تمدید را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است در صورتی که خط شما منقضی نشده باشد گزینه ی تمدید نمایش داده نمی شود.

پس ارسال درخواست ، بررسی اطلاعات کاربری شما توسط همکاران پشتیبان انجام گرفته و در صورت احراز هویت مجدد در کوتاه ترین زمان خط شما تمدید می گردد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x