لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت پیامکهای تبلیغاتی با پیامکهای ارزش افزوده

VASvsADS

تفاوت اصلی پیامکهای تبلیغاتی با پیامکهایی که پس از دریافت هزینه ای از اعتبار تلفن همراه شما کسر می کند در چیست؟

چگونه می توان تفاوت بین این دو نوع پیامک را تشخیص داد؟

پیامکهایی که با مضامین تبلیغاتی برای شما ارسال می شود تماما از بستر شماره هایی با پیش کد ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۰۲۱ و ۹۰۰۰ ارسال می شوند. در صورتی که پیش کد شماره های VAS متفاوت و معمولا با پیش کدهای ۲۰ و ۷۰ آغاز می گردند.

در سامانه های پیامک تبلیغاتی و پیامکهای انبوه، صرفا به کاربر یک کالا و یا خدمات معرفی می گردد یا اطلاعرسانی درباره موضوعی انجام می گردد، در صورتی که در سامانه های VAS از کاربر درخواست می شود که کدی را برای دریافت پیامکهای روزانه و یا به صورت درخواستی ارسال نماید. در صورتی که شخص کد خدمات را بهشماره مورد نظر ارسال نماید به ازای ارسال هر پیامکی که از سرویس برای شخص ارسال می شود هزینه بر روی قبض ماهیانه محاسبه و یا از اعتبار وی کسر می شود.

برای غیرفعالسازی دریافت پیامکهای تبلیغاتی، در صورتی که شماره شما همراه اول است کد ۱ را به ۸۹۹۹ ارسال و در صورتی که ایرانسل است کد ۲ را به ۵۰۰۵ ارسال نمایید تا پس از ۴۸ ساعت پیامک تبلیغاتی برای شما غیرفعال گردد. اما برای غیرفعالسازی دریافت پیامکهای VAS باید به همان شماره هایی که از آن پیامک را دریافت می کنید کلمه OFF و یا خاموش را ارسال نمایید. به این ترتیب حداکثر پس از ۴۸ ساعت سرویس مورد نظر غیرفعال خواهد شد.

VASvsADS

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x