لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت پنل قدیم و جدید سامانه ارسال پیامک ایده پردازان

ارسال پیامک هوشمند

تفاوت پنل قدیم و جدید سامانه ارسال پیامک ایده پردازان

 

تفاوت عمده این دو پنل در سورس آنها می باشد ، سورس پنل قدیم خریداری شده بود در حالی که پنل جدید برنامه نویسی خود شرکت ایده پردازان می باشد .

ماژولهای ارسال متناظر ، ارسال هوشمند ، ماژول تبریک رویداد و ماژول نظرسنجی مسابقه در پنل قدیم با اختلال مواجه می باشد اما در پنل جدید تمامی ماژولها بدون کوچک ترین اختلالی فعال می باشند و حتی اگر زمانی به مشکل برخورد نمایند در کوتاهترین زمان ممکن توسط تیم فنی ایده پردازان رفع خواهد شد در صورتی که اگر با بروز اختلال جدیدی در پنل قدیم مواجه شویم قابل رفع نیست .

پنل جدید تعداد ماژول های بیشتری دارد ، ماژول هایی که در پنل جدید اضافه شده اند عبارتند از باشگاه مشتریان ، همکاری در فروش ، عضویت در دفترچه تلفن ، عضویت در لیست سیاه ، عضویت در دفترچه تلفن ، ارسال از روی نقشه گوگل و ….

تعدادی از ماژول های ذکر شده در بالا فقط در شرکت ایده پردازان می باشد و تا کنون شرکت دیگری این خدمات را ارائه نداده است .

این امکانات ایده و برنامه نویسی sms.ir  بوده و بسیاری از ایده های ما و درخواست های کاربرانمان در حال پردازش و برنامه نویسی می باشد که به ترتیب الویت به پنل پیامکی اضافه خواهد شد .

وب سرویس سامانه ارسال پیامک نیز در پنل جدید بسیار جامع تر از پنل قدیم می باشد .

زمانی که شما در پنل قدیم دستور ارسال می دهید باید تا زمانی که ۱۰۰% ارسال شما تکمیل شود در سامانه منتظر بمانید اما در پنل جدید پس از تایید ارسال می توانید بلافاصله خارج شوید یا منو دیگری را انتخاب نمایید .

گزارش ارسالی های شما در پنل قدیم نهایتا تا ۱ ماه بایگانی می شود در صورتی که در پنل جدید تا ۳ ماه آرشیو خواهد شد .

منوهای پنل جدید بسیار ساده طراحی شده است تا استفاده برای عموم را ممکن سازد .

پنل جدید گزارش ارسال را به طور دقیق نشان می دهد ( البته در صورتی که اپراتور ارسال کننده آن دلیوری ارائه دهد مانند اپراتور ۳۰۰۰ که گزارش دلیوری دارد ) در حالی که پنل قدیم دلیوری مشخصی ندارد .

 

 

نرم افزار پنل جدید ریسپانسیو می باشد و در هر سخت افزاری مانند تبلت ، موبایل و کامپیوتر به همان قالب سخت افزار نشان داده می شود که این ویژگی کار با نرم افزار را برای کاربران بسیار آسان کرده است .

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x