لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت مخاطبین در ارسال پیامک

Saticfaction By SMS

تفاوت مخاطبین در ارسال پیامک

مخاطبین افرادی که قصد ارسال پیامک انبوه را دارند همواره متفاوت می باشند. گیرندگان پیامک معمولا یا خاص هستند یا عام. مخاطبین خاص افرادی هستند که ما آنان را می شناسیم. اگر به آنان پیامک ارسال می نماییم محتوای پیامک های ما اطلاع رسانی و یا خدماتی می باشد. در برخی مواقع نیز برای مشتری مداری و حفظ ارتباط به آنان پیامک ارسال می نماییم تا آنان را جز مشتریان وفاودار خود قرار دهیم. به طور مثال به آنان در زمان تولدشان با تاریخ عضویتشان پیامک ارسال نموده و از اینکه با شما همراه هستند سپاسگزاری می نمایید. می توانید در مناسبت ها و رویدادها مانند اعیاد نیز پیامک ارسال نمایید. در سامانه پیامکی ایده پردازان ماژول های فراوانی برای سهولت در ارتباط با گیرندگان خاص شما وجود دارد.

اولین ماژول که به دلیل امکان ارسال به شماره های بلک لیست بسیار پرکاربرد می باشد ، ماژول باشگاه مشتریان می باشد. ماژول باشگاه مشتریان علاوه بر امکان ارسال به خطوطی که خط تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند امکان ارسال پیامک همراه با اطلاعات مخاطب مانند نام ، نام خانوادگی و از این قبیل اطاعات را در متن پیامک های انبوه فراهم می سازد.

ماژول دفترچه تلفن نیز امکان گروهبندی شماره های مخاطبین را برای شما فراهم می سازد. به طور مثال می توانید شماره ی کارمندان را در یک گروه و شماره مشتریان را در یک گروه دیگر ذخیره نموده و هر زمان که خواستید به مخاطبین مد نظرتان پیامک ارسال نمایید.

ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن نیز امکان ارسال پیامک همراه با اطلاعات دفترچه تلفن را به صورت انبوه برای مخاطبین شما فراهم می سازد.

لازم به ذکر است سامانه پیامکی ایده پردازان با ارائه خطوط اختصاصی امکان دریافت پیامک را بدون محدودیت برای همه ی کاربران فراهم ساخته و شما می توانید با دریافت پیامک با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

گروه دیگر مخاطبان ، مخاطبین عام می باشند. شما هیچ آشنایی با این افراد نداشته و در اکثر مواقع هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد. این مخاطبین در صورت تمایل به همراهی با شما می توانند به کاربران خاص جهت ارتباط بیشتر تبدیل گردند. شماره هایی که در بانک شماره های شهر و کدپستی ، نقشه گوگل ، اصناف و یا سن و جنسیت وجود دارد جز همین مخاطبین می باشدو برخی مواقع نیز ممکن از بانک شماره ای جداگانه بدست آورده و قصد ارسال پیامک به آنان را دارید . این امکان از طریق ماژول ارسال پیامک ساده برای شما فراهم می باشد.

دقت نمایید برای ارسال به این مخاطبین حتما خط شما تبلیغاتی باشد زیرا امکان دارد برخی از این افراد تمایل به دریافت پیامک از شما را نداشته و در صورت استفاده از خط خدماتی با مشکل مواجه شوید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x