لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت ماژول ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک هوشمند (2)

Favourites sms

تفاوت ماژول ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک هوشمند (۲)

ماژول ارسال پیامک هوشمند : این ماژول متن هایی را به شماره های مختلف ارسال می کند ولی متن ارسالی آن ها با هم وجه تشابه دارند بدین صورت که قسمت هایی از متن ثابت می باشد و بخش هایی از آن تغییر می کند .

به عنوان نمونه شما قصد دارید برای کارمندان خود پاداش در نظر بگیرید و مبلغ پاداش هر فرد ، نام و نام خانوادگی متفاوت می باشد و می خواهید پاداش هر یک را در زمانی مشخص شده واریز نمایید متن شما به شکل زیر می شود :

با سلام همکار گرامی آقای حسین علوی به شما مبلغ ۱۲۰۰۰۰ ریال پاداش تعلق گرفته است که در تاریخ ۱/۹/۹۵ به حساب شما واریز خواهد شد .

همانطور که مشاهده می کنید نام و نام خانوادگی ، مبلغ پاداش و تاریخ واریز متفاوت است و بقیه متن می تواند برای همه یکسان باشد .

ماژول ارسال پیامک هوشمند این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بدون آن که متن را برای هر فرد تایپ کنید به آن ها ارسال پیامک انجام دهید و هر شخص متن مورد نظر خود را دریافت کند .

این ماژول نیز فایل اکسل دارد و باید متغیر ها را داخل فایل وارد نمایید به صورت زیر :

 

لازم به ذکر است به غیر از ستون شماره همراه نام بقیه ستون ها ( پیشوند ، نام ، اعتبار ، مهلت پرداخت و… ) را می توانید تغییر دهید مثلا به جای اعتبار ، پاداش را جایگزین نمایید .

در صورتی که نیاز به ستون دیگری داشتید می توانید به مقدار دلخواه به فایل اکسل خود ستون اضافه نمایید .

پس از ذخیره فایل اکسل خود به ماژول ارسال هوشمند در پنل برگشته و فایل خود را آپلود نمایید سپس قسمت های ثابت متن را تایپ کرده و متغیر ها را از فایل انتخاب نمایید و پس از آن در قسمت گیرندگان ستون شماره همراه را انتخاب کرده و پس از تعیین زمان ارسال و تایید ارسال ، ارسال های شما انجام خواهد شد .

ماژول هایی که رو به روی آنها کلمه vip   ذکر شده است سرعت ارسال بالاتری دارند و ماژول ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک هوشمند نیز vip  می باشند .

گزارشات ارسال ماژول های ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک هوشمند در منو گزارشات ارسال و دریافت ، زیر منو پیامک های ارسالی Vip  نمایش داده می شود .

امید است با این مقاله توانسته باشیم شما را در ارسالی برتر و آسان تر یاری دهیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x