لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت ماژول ارسال زماندار پیشرفته با ارسال ساده ی زماندار

ارایه خدمات تلفن گویا

تفاوت ماژول ارسال زماندار پیشرفته با ارسال ساده ی زماندار

در بسیاری از مواقع کاربران سامانه های پیامک انبوه به دلیل عدم امکان دسترسی به اینترنت و یا دلایلی دیگر قصد تنظیم ارسال های پیامکی شان را در تاریخ و زمانی مشخص دارا می باشند. در سامانه ی پیام کوتاه شرکت ایده پردازان به دو صورت می توان ارسال پیامک انبوه را هنگام تنظیم درخواست ، در تاریخ و زمان مشخصی انجام داد. ارسال زماندار ساده و ماژول ارسال زماندار پیشرفته. ارسال زماندار ساده برای تمامی ارسال های پیامکی سامانه پیام کوتاه مانند ارسال پیامک ساده و یا ارسال از طریق نقشه ی گوگل ، شهر و کدپستی و … میسر می باشد. تنها کافیست متن پیامک را نوشته ، گیرندگان را انتخاب نموده و در مرحله ی زمان ارسال ، زمان مشخص شده ای را برای ارسالتان مانند تصویر زیر انتخاب نمایید.

ارسال شما در تاریخ و زمان مشخص شده ارسال می گردد. دقت نمایید ارسال زماندار ساده ، رایگان بوده و برای تمامی کاربران فعال می باشد. تنها دقت نمایید تنظیم ارسال زماندار ساده در ماه جاری میسر می باشد و جهت تنظیم ارسال زماندار برای ماه آتی می بایست ۲ الی ۳ روز آخر هر ماه اقدامات لازم جهت ارسال پیامک مد نظرتان را مبذول نمایید.

ماژول ارسال زماندار پیشرفته ، جز ماژول های هزینه دار سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان بوده و شما می توانید ابتدا ۲۴ ساعت به صورت آزمایشی این ماژول را تست نموده و در صورت تایید خریداری آن را انجام داده و به مدت یکسال استفاده نمایید.

در تنظیم ارسال زماندار پیشرفته همانند ارسال ساده پس از انتخاب متن و گیرندگان زمان ارسال انتخاب می گردد. شما با استفاده از ماژول ارسال زماندار پیشرفته می توانید پیامک هایتان را  به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهانه در ساعتی مشخص ارسال نمایید.

به طور مثال شما می توانید در ابتدای هر هفته پیامکی با محتوای آرزوی موفقیت برای همکاران و یا مشتریانتان را به صورت اتوماتیک ارسال نمایید تا تاثیر آن را در همکاران و یا مشتریان خود مشاهده نمایید. این ماژول بر خلاف ماژول ارسال زماندار ساده امکان انتخاب ارسال در ماه های آتی را برای شما فراهم ساخته و شما می توانید تا زمان انقضای ماژولتان پیامک هایتان را تنظیم نمایید. به طور مثال شرکت های بیمه می توانند تاریخ انقضای بیمه نامه ی مشتریان خود را در این ماژول تنظیم نموده و پیامک یادآوری را با گذشت یکسال از شروع بیمه نامه به آنان ارسال نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x