لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت سامانه پیامک کاربری و نمایندگی ایده پردازان

تفاوت سامانه پیامک کاربری و نمایندگی ایده پردازان

شرکت ایده پردازان دو نوع سامانه پیامکی ارائه می دهد که یکی پنل کاربری و دیگری پنل نمایندگی می باشد .

پنل نمایندگی نیز خود به دو مدل نمایندگی مستقل فروش و نمایندگی همکاری در فروش تقسیم می شود .

در پنل نمایندگی می توانید علاوه بر ارسال پیامک کسب درآمد نیز داشته باشید در حالی که پنل کاربری فقط برای ارسال پیامک در نظر گرفته شده است اما لازم به ذکر است در تمامی پنل ها اعم از نمایندگی و کاربری ، استفاده از نمایندگی همکاری در فروش بلا مانع می باشد . ( یعنی همه ی کاربران می توانند با معرفی شخص دیگری به سامانه ایده پردازان از پرداخت های کاربر معرفی شده سود دریافت کنند و کسب در آمد داشته باشند . )

سامانه پیامک کاربری به صورت رایگان ارائه می شود و هزینه ای بابت پنل از کاربران گرفته نخواهد شد ولی سامانه پیامک نمایندگی ایده پردازان مشمول هزینه می باشد و کسانی که بخواهند پنل پیامکی مستقل دریافت کنند بایستی هزینه راه اندازی آن را پرداخت کنند اما در صورتی که بخواهند از نمایندگی همکاری در فروش استفاده کنند مبلغی بابت این نمایندگی دریافت نمی شود .

سایت sms.ir   همواره به کاربرانی که قصد دریافت نمایندگی را دارند ، نمایندگی همکاری در فروش را پیشنهاد می دهد زیرا این نمایندگی به روز تر ، ارزان تر و بدون نیاز به پشتیبانی می باشد و می توانید بدون هیچ سرمایه ای کسب در آمد داشته باشید .

پنل های کاربری در تعرفه ارسال پیامک ، هزینه خرید شماره و … با پنل های نمایندگی تفاوت دارد و معمولا هزینه های پنل نمایندگی ارزان تر از کاربری می باشد  .

در صورتی که اقدام به خرید پنل نمایندگی نمایید می بایست قراردادی بین ایده پردازان و نماینده تنظیم شود و بدون بستن قرارداد دریافت سامانه نمایندگی میسر نمی باشد ، اما در پنل های کاربری الزامی برای بستن قرارداد وجود ندارد و در صورتی که کاربر تمایل داشته باشد قرارداد تنظیم می شود .

اصولا اشخاصی که تمایل به دریافت پنل نمایندگی دارند ، ابتدا یک پنل کاربری ثبت نام می کنند و پس از بررسی پنل و رضایت داشتن از آن ، درخواست می دهند تا پنلشان از کاربری به نمایندگی تغییر کند .

کاربران ایده پردازان در پایان یک سال برای پنل خود هزینه تمدید پرداخت نخواهند کرد ، اما نمایندگان در زمان تمدید بایستی درصدی از مبلغ اولیه را بابت تمدید پنلشان پرداخت کنند .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x