لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوت خط عمومی و خط اختصاصی

تفاوت خط عمومی و خط اختصاصی

اگر از سامانه پیام کوتاه استفاده می نمایید تا کنون به خطوط اختصاصی و یا عمومی بر خورده اید. در این مقاله به شرح تفاوت این دو خط خواهیم پرداخت.

کلیه خطوط ارائه شده در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان از اپراتورهای ۳۰۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۰۲۱ و ۵۰۰۰ بوده و به صورت اختصاصی می باشند . خطوط اختصاصی به خطوطی گفته می شوند که کلیه ارسال ها و دریافت های پیامک آنان مربوط به کاربر صاحب خط بوده و شخص دیگری امکان استفاده از این خط را دارا نمی باشد و کاربران پنل پیامکی شرکت ایده پردازان می تواند کلیه پیامک های دریافتی خود را در قسمت گزارش پیامک های دریافتی مشاهده و از آنان خروجی اکسل نیز تهیه نماید.

خطوط اختصاصی در شرکت ایده پردازان با نام خود کاربر در اپراتور ثبت می گردند و تا زمانی که اپراتور هزینه ای بابت تمدید از صاحبین خط در خواست ننماید ، شرکت ایده پردازان نیز هزینه ای بابت تمدید خطوط از کاربران دریافت نمی کند و تنها کاربران هزینه ی اولیه بابت خرید خط را پرداخت خواهند نمود. لازم به ذکر است خطوط هدیه ای که هنگام ثبت نام به کاربران سامانه پیامک  انبوه شرکت ایده پردازان تقدیم می گردد نیز اختصاصی بوده و هزینه ای بابت تمدید آنان دریافت نمی گردد.

از دیگر ویژگی های مهم خطوط اختصاصی امکان خدماتی نمودن این خطوط توسط کاربران می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی نمودن خطوط می توانید اینجا کلیک نمایید.

خطوط عمومی که در بسیار ی از پنل های پیامکی ارائه می گردند و به نام شرکت و یا شخص نماینده بوده و به طور مشترک توسط چندین کاربر مورد استفاده قرار می گیرند. این خطوط تنها قابلیت ارسال پیامک را دارا بوده و قابلیت دریافت پیامک را به دلیل استفاده ی چندین کاربر دارا نمی باشند.

خطوط عمومی به دلیل اینکه به نام خود کاربر نمی باشند قابلیت انتقال به پنل دیگری را نداشته و در صورتی که این شماره توسط کاربر بر روی کارت چاپ شده و یا به مشتریانشان اعلام شود ، امکان استفاده از آن به صورت مداوم میسر نمی باشد لذا در صورت نیاز به استفاده از شماره به صورت  ثابت پیشنهاد می نماییم حتما از خطوط اختصاصی که با نام خودتان در اپراتور اصلی ثبت گردیده است استفاده نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x