لوگوی sms.ir

تفاوت خرید شارژ عادی و خرید شارژ با تخفیف

Favourites sms

تفاوت خرید شارژ عادی و خرید شارژ با تخفیف

پس از ثبت نام و فعال شدن پنل اولین اقدام جهت استفاده از سامانه پیامکی و ارسال پیامک ، شارژ پنل می باشد. پس از شارژ و استفاده از پیامک نیز شما برای ارسال های آتی نیاز به شارژ سامانه تان خواهید داشت. شارژ پنل پیامکی ایده پردازان از طریق منوی اطلاعات مالی میسر می باشد و با توجه به مقالات گذشته در مورد نحوه ی شارژ ، پرداخت به صورت اینترنتی و همچنین درج فیش واریزی انجام می گردد. با توجه به تصویر زیر در سامانه پیامکی ایده پردازان با کلیک بر روی منوی اطلاعات مالی دو منوی خرید شارژ نمایش داده می شود که شما با انتخاب هر کدام می توانید با استفاده از یکی از راه های پرداخت وجه سامانه پیامکی تان را شارژ نمایید . این منوها عبارت اند از :

  1. خرید شارژ با تخفیف
  2. خرید شارژ عادی

در این مقاله به شرح تفاوت این دو نوع شارژ جهت سهولت در انتخاب نحوه ی شارژ توسط شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت. شما در ابتدا می بایست جهت شارژ بر اینکه به چه مقدار پیامک نیاز دارید آگاه باشید. اگر قصد شارژ تنها برای ارسال چند پیامک را دارید از منوی شارژ حساب عادی استفاده نمایید.

اما اگر از کاربران پر مصرف می باشید و یا قصد ارسال پیامک انبوه دارید به جای آنکه سیستم پیامک تان را طی دفعات متعدد شارژ نمایید می توانید یکجا شارژ نموده و از تخفیف بسته های شارژ استفاده نمایید. به طور مثال فرض کنید شما در فصل زمستان به صورت کلی قصد ارسال ۱۵ هزار پیامک را دارید. اگر از منوی خرید شارژ عادی اقدام نمایید می توانید به صورت دفعات متعدد پنلتان را شارژ نموده و یا حتی یکجا مبلغ را پرداخت نمایید. هزینه ی این روش در کمترین حالت برای شما ۲۲۰۵۰۰ تومان می باشد و شما در انتها ۱۵ هزار پیامک خواهید داشت.

اگر خرید شارژ با تخفیف را انتخاب کرده و بسته ی شارژ ۱۵ هزار پیامکی را انتخاب نمایید شما ۲۲۰۵۰۰ تومان پرداخت خواهید کرد اما تعداد پیامک های شما ۱۵۷۵۰ پیامک خواهد بود. به عبارتی  ۱۱۹۲۵ تومان پیامک به شما هدیه تقدیم می گردد. پس به نفع شماست که از پکیج های تخفیف جهت شارژ استفاده نمایید.

دقت کنید بسته های شارژ برای تعداد پیامک های بالای ۱۵ هزار پیامک می باشد پس اگر فکر می کنید تعداد کمتری پیامک در بازه زمانی طولانی احتیاج دارید از شارژ پیامک عادی استفاده نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x