لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تفاوتهای سامانه های پیام کوتاه

Compare

تفاوت پنلهای پیامکی در چیست؟

سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه از چه نظر با یکدیگر متفاوت می باشند؟ چه عواملی در انتخاب شما تاثیر گذار است؟

قیمت و هزینه : 

در نگاه اول، برای بسیاری از استفاده کنندگان هزینه و قیمت تعیین کننده خواهد بود. جالب است بدانید که در حال حاضر بسیاری از شرکتهای ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه، هزینه ابتدایی را که برای ارائه پنل دریافت می کردند را حذف نموده و نام کاربری و رمز عبور را به صورت رایگان در اختیار کاربران متقاضی قرار می دهند.

برخی شرکتها پا را فراتر نهاده و علاوه بر پنل رایگان، شماره ای اختصاصی نیز به کاربران جدید خود اهدا می کنند تا تمامی موارد اولیه را به صورت رایگان به کاربر اهدا نمایند.

امکانات :

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب یک سامانه پیامک تاثیر گذار است، امکاناتی است که در اختیار کاربر قرار می دهد.

تمامی پنلهای پیامکی باید ارسال و دریافت پیامک را انجام دهند. اما برخی پردازشهایی که بر روی پیامک دریافت شده انجام میگیرد، تفاوت سامانه های پیام کوتاه را رقم می زند.

پشتیبانی :

پشتیبانی و خدمات مناسب، یکی از مهمترین ملاکهای تعیین کننده برای انتخاب یک شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه می باشد.

بدیهی است که از میزان کیفیت خدمات تا زمانی که از محصول شرکت استفاده نکنیم اطلاع کافی نخواهیم داشت. البته فراموش نکنیم که معرفی افرادی که قبلا از خدمات استفاده کرده اند تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ظرفیت پذیری :

برخی سامانه های موجود صرفا برای استفاده های معمول مناسب می باشند. اما زمانی که قصد انجام ارسالهایی با تعداد بالا را داشته باشید، با اختلالات فراوانی روبرو خواهید شد. اما برخی سامانه ها از نظر زیرساخت چنان قدرتمند می باشند که امکان ارسالهای بیش از چند میلیون را در روز فراهم می نمایند.

گسترش پذیری :

یک پنل پیامکی مناسب، باید الزاما دارای ساختاری باشد که بر اساس نیاز مشتریان به روز شده و نواقص احتمالی آن برطرف گردد. در صورتی که سامانه ای از این امکان برخوردار نباشد مسلما پس از گذشت مدتی برای استفاده با مشکلاتی برخورد خواهید کرد.

Compare

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، نرم افزارهایی که از ساختار قدیمی برخوردارند پس از مدتی کارآیی خود را از دست خواهند داد، علاوه بر آن جایگزینی تبلتها و موبایلها به جای رایانه های شخصی و لپ تاپها، بهینه سازی سامانه های پیام کوتاه را برای سازگاری با چنین دستگاههایی، الزامی کرده است.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x