لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تغییر نام کاربری در پنل پیامکی ایده پردازان

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

تغییر نام کاربری در پنل پیامکی ایده پردازان

در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان کاربران هنگام ثبت نام شماره موبایل خود را در قسمت شماره ی همراه وارد می نمایند ، این شماره پس از انجام ثبت نام به عنوان نام کاربری در پنل ثبت می گردد. علت اینکه نام کاربری کاربران sms.ir شماره همراه آنان می باشد این است که کاربر همواره شماره کاربری خود را به خاطر داشته و در صورت فراموشی رمز عبور به آسانی با ارسال کلمه  password به شماره ی ۳۰۰۰۷۷ ، رمز عبور جدید را دریافت می نماید و یا پشتیبانی  sms.ir در صورت بروز هرگونه مشکل با این شماره تماس حاصل نموده و پیامک های اطلاع رسانی را به آن شماره انجام می دهند.

حال در صورتی که فرد خط خود را غیر فعال نموده و یا واگذار نماید امکان دریافت اطلاعات مذکور را از طریق شماره همراه خود ندارد و می بایست نام کاربری خود را تغییر داده و شماره ی همراه جدید را جایگزین نماید.

در سامانه پیامکی ایده پردازان تغییر نان کاربری با دو روش میسر می باشد.

  1. ساخت کاربری جدید و انتقال
  2. ارسال ایمیل درخواست تغییر نام کاربری

ساخت کاربری جدید و انتقال

در این روش فرد برای تغییر نام کاربری خود با شماره ی همراه جدیدش ثبت نامی در سایت  SMS.ir انجام داده و وارد پنل پیامکی جدید خود می شود. اما اطلاعات وی مانند شارژ و یا خطوط ارسال و دریافت پیامک او در پنل پیامکی قبلی بوده و جهت استفاده از آنان می بایست اطلاعات را از پنل قدیم به سامانه ی جدید خود منتقل نماید. برای ارسال درخواست انتقال کافیست وارد کاربری قدیم خود شده و از طریق منوی خدمات – درخواست پشتیبانی ، تیکتی با موضوع انتقال به کاربری جدید درج نموده و در تیکت نام کاربری جدید را اعلام کرده و درخواست انتقال شارژ و خط خود را اعلام نمایند. همکاران پشتیبان انتقال را انجام داده و شما می توانید از شارژ و خطوط خود در کاربری جدیدتان استفاده نمایید.

دقت نمایید دفترچه تلفن و یا گزارشات پیامک های شما که در کاربری قدیم شما بوده است و منتقل نمی گردد. در صورت نیاز می توانید از آنان خروجی اکسل گرفته و دفترچه تلفن را در سامانه ی جدیدتان نیز بارگزاری نمایید.

ارسال ایمیل درخواست تغییر نام کاربری

در این روش شما می توانید کلیه اطلاعات خود را مانند گزارشات ارسال و دریافت ، خطوط پیامکی ، شارژ و …. را داشته  و تنها نام کاربریتان را ویرایش نمایید. به عبارتی سامانه ی شما تغییری نکرده و همان پنل قدیم شما می باشد.

برای تغییر کاربری می بایست در ابتدا با شماره ی ۰۲۱۲۸۵۳ داخلی ۱ تماس گرفته و درخواستتان را به یکی از همکاران واحد پشتیبانی اعلام نمایید تا همکاران ایمیلشان را جهت دریافت درخواست به شما اعلام نمایند. درخواستتان را به طور کامل با ذکر نام کاربری قدیم ( شماره همراه قدیم ) و نام کاربری جدبد ( شماره همراه جدید ) همراه با کارت ملی شخص صاحب پنل به ایمیل اعلام شده ارسال نمایید.

همکاران پس از دریافت ایمیل شما یک کد جهت ارسال به شماره ی  ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ به شما اعلام می نمایند. پس از ارسال کد با شماره ی کاربری جدید ، از طریق ایمیل به همکار مربوطه اطلاع رسانی نمایید تا تغییر نام کاربر ی شما انجام گیرد.

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x