لوگوی sms.ir

تغییرات پنل اس ام اس جدید ایده پردازان (بخش نمایندگی)

تغییرات پنل اس ام اس جدید ایده پردازان (بخش نمایندگی)

پس از نزدیک به دوسال از رونمایی پنل اس ام اس جدید شرکت ایده پردازان در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ اقدام به رونمایی از پوسته ی جدید سامانه پیامک کرده ایم که تغییرات اعمال شده بیشتر از  تغییر پوسته است، مشکلات تم قبلی مانند ریسپانسیو بودن برطرف شده است همچنین امکانات جدید و کاربردی به سیستم کاربری و مدیریت اضافه شده که در این مطلب چهارعدد از تغییرات اساسی را خدمت شما اعلام می کنیم .

۱-اضافه شدن بسته شارژ و شارژ هدیه: تصمیم گیری برای خرید شارژپیامک ، گاهاً برای کاربران مشکل است در سامانه پیامک جدید بسته هایی شارژی تنظیم کرده ایم که کابران به راحتی می توانند خرید پیامک را انجام دهند . خرید بسته شارژ از دوبخش قابل انجام است .

۱-مرحله سوم ثبت نام

۲-خرید از منو اطلاعات مالی

در هر بسته هم مقداری شارژ هدیه در نظر گرفته شده است که انگیزه ی خرید شارژ برای کاربر را بیشتر می کند .

نحوه ی تنظیمات :

پکیج های شارژ توسط شرکت ایده پردازان ساخته شده است .

نمایندگان گرامی از منو مدیریت ،مدیریت بسته شارژ ، پکیج های داخل سامانه و زمان ثبت نام را می توانند فعال و غیر فعال نمایند ، همچنین شارژ هدیه هر بسته هم امکان فعال سازی و غیر فعال سازی دارد(شارژ هدیه از اعتبار نماینده کسر می شود ).

هزینه ی هر بسته بنا به تعرفه تعیین شده نماینده تعریف می شود.

۲-پکیج ماژول های سامانه پیامک : یکی از موارد کاربردی دیگر قرار گیری چند ماژول پیامکی کاربردی در بسته های سیستم می باشد . کاربران به راحتی می توانند چندین امکان سامانه پیامک را در یک بسته خریداری نمایند .

محل قرار گیری پکیج های سیستم مرحله چهارم ثبت نام و همچنین داخل سامانه در منو امکانات اولیه مورد نیاز می باشد .

نمایندگان از منو مدیریت ، تنظیمات سیستمی ،مدیریت پکیج هزینه ی هر بسته  را می توانند تعریف کنند همچنین درصد تخفیف اعمال شده را نیز می توانند یاداشت کنند .

۳-ارسال کد تخفیف( شارژ اضافه): ارسال کد شارژ شگفت انگیز برای کاربران انگیزه ایی است که شارژ بیشتر انجام دهند کاربران با پرداخت مبلغ شارژ از شارژ بیشتری بهره مند می شوند . این امکان در پنل اس ام اس جدید اضافه شده است .کاربر با وارد کردن کد ارسال شده در شارژحساب شارژ اضافه دریافت خواهند کرد .

برای استفاده از کد تخفیف نمایندگان ابتدا از منو تنظیمات سامانه پیامک ، تعرفه پیامک درصد شارژ بیشتر برای هر تعرفه را تعریف نمایند(توجه داشته باشید میزان شارژ اضافه از حساب نماینده کسر می شود) ، سپس از منو تنظیمات سامانه پیامک ، مدیریت کدهای تخفیف اقدام به ارسال کد تخفیف برای کاربران نمایند .

۴- مراحل ثبت نام : مراحل ثبت نام در پنل پیامکی جدید به ۶ مرحله تقسیم شده است.

 مرحله ۱: قوانین و تایید قوانین

مرحله ۲: تکمیل مشخصات

مرحله ۳: خرید شارژ و یا بسته شارژ

مرحله ۴: خرید بسته ماژول

مرحله ۵: انتخاب شماره رایگان

مرحله ۶: آپلود مدارک

نکته ایی که در مورد مرحله ۶ خدمت شما اعلام می کنیم این است که امکانی اضافه شده کاربرانی که به تمامی مدارک دسترسی ندارند به طور موقت می توانند کارت ملی را آپلود نماییند و سیستم را به مدت ۴۸ ساعت فعال کنند .

امکانات بسیار دیگری در سیستم اضافه شده در این مقاله چهار عدد از موارد پر کاربر که نماینده باید از تغییر یا اضافه شدن آنها اطلاع پیدا کنند را خدمت شما اعلام کردیم .

پیشنهاد می شود نمایندگان بایک کاربری جدید در پنل اس ام اس جدید ثبت نام نمایند تا با تغییرت جدید بیشتر آشنا شوند .

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x