لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تعرفه ارسال پیامک

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

تعرفه ارسال پیامک

تعرفه ارسال پیامک از طرف شرکت ها و با سیاست های خاص آنان پایه گذاری می شود. در حال حاضر تعرفه ارسال پیامک بین بازه  ۱۲۵ تا ۱۷۵ ریال است . کمتر از حداقل و بیشتر از حداکثر برای پیامک قیمت گذاری نمی شود.

دی ماه سال ۹۳ ابلاغیه ای به تمام شرکت ها ارسال شد که به میزان ۳۵% تعرفه ها افزایش یابد .

اردیبهشت سال ۹۴ هم ۱۰ ریال ( ۱ تومان ) به هزینه ارسال پیامک اضافه شد که این مبلغ واریز به حساب خزانه داری کل کشور است و عملا شرکت در آن دخیل نیست .

در این بین و با توجه به افزایش قیمت ها تا دو برابر،  متاسفانه برخی شرکت ها با ترفندهای نادرستی تعرفه هایی ابلاغ میکنند که در عمل با مقدار واقعی بسیار تفاوت دارد .

لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید :

۱. مبلغ ارسال پیامک از طریق تلفن همراه نیز افزایش داشته است . پنل های ارسال پیامک انبوه تنها افزایش قیمت نداشته اند .

۲. برخی از سایت های ارسال پیامک توسط شخص پشتیبانی می شوند و نه شرکت ( هزینه ها و سودهای شرکت بسیار بیشتر از شخص است . نحوه پشتیبانی و اعتماد به این دو حالت را نیز در نظر داشته باشید )

۳. برای ارسال پیامک ضریب در نظر گرفته می شود . ضریب ارسال شما در شرکت ما ۱ است ولی ممکن است شما با سایتی برخورد کرده باشید که مبلغ را ۷ یا ۸ تومان معرفی کند . در خوش بینانه ترین حالت ضریب ارسال شما ۲ است . یعنی ۷*۲ مبلغی که شما به عنوان قیمت ارسال پیامک بایستی پرداخت نمایید .

۴. شما در سامانه ی پیامکی شرکت ایده پردازان مبلغی بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کنید و تنها در حالتی که فاکتور رسمی نیاز داشته باشید از شما این مبلغ کسر خواهد شد در حالی که بیشتر شرکت ها از شما ۹% مالیات را علاوه بر مبلغ تعرفه دریافت می کنند .

۵. اکثر قیمت هایی که به مشتریان عنوان می شود مربوط به اپراتور ۵۰۰۰ است که ارزان ترین و کم خدمت ترین اپراتور محسوب می شود . اپراتور های ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ اپراتور هایی با قیمت های بالا هستند که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند .

۶. در بسیاری از سامانه ها برای شما حداقل مبلغ واریزی تعیین می شود .یعنی کمتر از آن مبلغ نمی توانید مبلغی واریز کنید و شما مجبور به واریز مبالغ بالاتر هستید در حالی که در پنل پیامکی ایده پردازان حداقل واریز شما ۱ ریال است .

۷. در بسیاری از سامانه های پیامکی شما حداقل مبلغ مانده خواهید داشت . به این صورت که برای مثال مبلغ ارسال شما که به ۲۰۰۰۰ تومان رسید حساب ارسال پیامک شما بلوک شده و شما عملا این مبلغ را برا ی ارسال پیامک از دست خواهید داد . این مورد به هیچ عنوان در پنل های پیامکی ایده پردازان اتفاق نیافتاده و کاربران می توانند از شارژشان بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایند.

۸. شما سامانه پیام کوتاهتان را به صورت رایگان تحویل گرفته و به صورت رایگان تمدید خواهید کرد و در هر زمان که نیاز به ماژولی داشته باشید می توانید آن را خریداری نمایید. در صورتی که در پنل های پیامکی دیگر اکثرا برای یک پنل با دسترسی هایی که در بیشتر اوقات لازم و ضروری برای کاربر نمی باشد ، مبلغی از کاربرها دریافت می شود.

  1. در انتخاب شرکت لطفا میزان قدمت شرکت مواردی مانند نام سایت و شماره های تماس و محل دائمی شرکت و نحوه پشتیبانی را به عنوان مهمترین عوامل خارجی برا ی انتخاب سامانه پیامک در نظر داشته باشید .

امید است با این توضیح بتوانید دلیل قیمت ها و تفاوت ها را بهتر متوجه شده باشید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x