لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تبلیغات پیامکی در روزهای پایان سال

تبلیغات متفاوت برای آخر سال

شب عید را از دست ندهید ، این تصور که سال تمام شده است یا اینکه آخر سال هست و مشتری خودش میاد و نیازی به تبلیغات نیست کاملا اشتباه است !

آخر سال بسیاری از مردم قصد خرید دارند و بنابراین مشتریان بالقوه زیادی وجود دارد ، اما این موضوع بدین معنی نیست که این مشتریان برای خرید حتما به سراغ شما می آیند ، شما برای اینکه بتوانید بازار خوبی را جذب کنید باید حتما تبلیغات پیامکی انبوه یا هدفمند را فراموش نکنید و از آن بهره ببرید .

اگر شماره موبایل مشتریان قدیمی خود را دارید به آنها پیامک بزنید ، برای آنها شرایط ویژه ای را در نظر بگیرید و آنها را به خرید از شرکت یا فروشگاهتان دعوت نمایید .

تبریک عید را فراموش نکنید ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود ، حتی به شما پیشنهاد می شود که حتما از ماژول ارسال پیامک هوشمند یا ارسال با نام از دفترچه تلفن نیز در سامانه پیامک ایده پردازان استفاده نمایید ، این ماژول ها به شما کمک می کنند که بتوانید با نام ارسال داشته باشید ، یعنی در ابتدا یا در بخشی از پیامک خود نام مشتری را بنویسید ، این موضوع پیامک شما را با سایرین متمایز می کند و اگر مشتری شما نام فروشگاه شما را نیز فراموش کرده باشد با دریافت چنین پیامکی به این نتیجه می رسد که احتمالا قبلا به از فروشگاه شما خرید داشته است که شما نام ایشان را به خاطر دارید .

یک یا دوهفته قبل از عید نیز می توانید مشتریان را به خرید عیدی برای نزدیکانشان به فروشگاهتان دعوت نمایید .

تبلیغات هدفمند ، ارزان ، موثر (نسبت به قیمت) و ساده ، یعنی پیامک ، ارسال پیامک از تراکت هم خیلی ارزان تر و موثرتر می باشد و با هر میزان سرمایه گذاری می توانید تبلیغات کنید ، مهم نیست که شما مغازه ای ۱۰ متری دارید یا ۱۰۰ متری ، مهم اینه که شما هم می توانید به میزان سرمایه گذاری خود مشتری جذب کنید و فروش داشته باشید .

تجارت بسازید ، به جای این که با وضع موجودِ تجارت بسازید

متفاوت بیاندیشید و عید امسال با سال های پیش متفاوت تر باشید

تبلیغات متفاوت برای آخر سال

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x