لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تاثیر ارسال پیامک تبلیغاتی در فروش

آمارهای پیامکی

یکی از مسایلی که می تواند به انتخاب یک شیوه صحیح و مناسب برای انجام تبلیغات به شما کمک کند، آگاهی از تاثیرگذاری روشهای مختلف تبلیغاتی و نمود آن بر روی فروش شما خواهد بود. در صورتی که از این مورد آگاهی نسبتا کاملی داشته باشید، به شما کمک خواهد شد تا بسترهای مورد نیاز جهت پاسخگویی با بازخورد تبلیغات را قبل از اینکه مشتریان را از دست بدهید فراهم نمایید. در صورت عدم آگاهی از اینکه هر تبلیغات ممکن است تا چه میزان بر روی کار شما تاثیر بگذارد، احتمال غافلگیر شدن و عدم توانایی در پاسخ به نیازهای مشتریان، وجود دارد. همین امر باعث بی اعتمادی کاربران و مشتریان قدیم و جدید شما خواهد شد. مسلما از چنین پیشامدی بیشترین کسی که متضرر خواهد شد، شما خواهید بود.
 پس بهتر است قبل از انجام هر نوع تبلیغی، به میزان تاثیرگذاری آن توجه نمایید.

آمارهای پیامکی

در این مقاله به تفصیل به آمار ارسال پیامک تبلیغاتی و بازخورد آن، پرداخته شده است. آماری که در این زمینه ارائه شده است مربوطه به سال ۱۳۹۱ است.

– بیش از %۳۸ از کسانی که پیامک تبلیغاتی را دریافت می کنند به سایت و یا وبلاگ شرکت جهت دریافت اطلاعات بیشتر مراجعه می کنند.

– بیش از %۳۲ از این افراد نیز به فروشگاهی که در پیامک تبلغاتی به آن اشاره شده است مراجعه می نمایند.

– %۲۷ از کسانی که اس ام اس تبلیغاتی را دریافت می کنند، برای خرید همان محصول معرفی شده و یا محصول دیگری از همان شرکت، به سایت آن مراجعه می نمایند.

– بیش از %۲۶ از جامعه آماری که اس ام اس را دریافت می کنند، برای خرید همان محصول به فروشگاه مورد نظر مراجعه می کنند. این در حالی است که %۲۵ از این افراد پس از مراجعه به فروشگاه ، نسبت به خرید محصول دیگری از همان فروشگاه اقدام می کنند.

– در بدترین شرایط پیش آمده، و در حالتی که مخاطب به صورت مستقیم نسبت به خرید اقدام نکند، فروشگاه مورد نظر را به افراد دیگر معرفی می کنند. بر اساس آمارهای ارائه شده %۲۱ از این افراد چنین کاری را انجام می دهند.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x