لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

بهترین ناظر بر روی ارسال پیامک تبلیغاتی کیست؟

SMS Spoofing

بارها آگهی های روزنامه ها را مشاهده کرده اید، روزانه بیش از هزاران آگهی در سراسر کشور منتشر می شود که پیگیری صحت هر یک از آنها به صورت جداگانه کاری تقریبا ناممکن است. این خود شما هستید که باید موارد امنیتی را رعایت کرده تا از ایجاد مشکل جلوگیری نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی نیز از این امر مستثنا نیست. با توجه به ارسال میلیونها پیام کوتاه در طول یک روز، مورد ذکر شده در ارسال پیامک تبلیغاتی نمود بیشتری پیدا خواهد کرد. شرکتهای زیادی در زمنیه ارائه پنلهای پیامکی تحت وب فعالیت می کنند که هر کدام از آنها به نوبه خود درصدی از پیامکهای تبلیغاتی انجام شده در طول روز را در کشور تامین می نمایند. با توجه به عدم وجود یک نظارت جامع بر روی شرکتهای ارائه دهنده، هر یک از آنها با توجه به توانایی های خود اقدام به تعیین قوانین و روشهای نظارتی نموده اند که با توجه به یکسان نبودن این روشها برخی از آنها کارآمد و برخی دیگر بی تاثیرند.

ماهیت کار پنلهای پیامکی اینترنتی و آنلاین است، به همین دلیل کاربران آن نیز اکثرا افرادی هستند که از طریق وب و اینترنت اقدام به خرید سامانه پیامک می نمایند. شرکتهای ارائه دهنده نیز مانند ایده پردازان نمی توانند به صورت قطع از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل نمایند اما می توانند با طراحی الگوریتمهای کارآمد و تاثیرگذار، از میزان این کلاهبرداری ها بکاهند.

اما با وجود تمام این روشهای نظارتی نیز هنوز در میان ارسال کنندگان پیامکهای تبلیغاتی افرادی وجود دارند که با هدف کلاهبرداری و سواستفاده اقدام به ارسال اس ام اس می نمایند.

مانند سایر روشهای تبلیغاتی دیگر، بهترین ناظر خود شما خواهید بود تا با بررسی هوشمندانه و جامع، از صحت تبلیغ دریافت شده اطمینان حاصل نمایید. هیچ گاه فریب پیامکهایی که به یکباره شما را برنده خوش شانس معرفی می نمایند را نخورید. تمام شرکتهای بزرگ و معتبر، در وهله اول برندگان خود را از طریق تماس تلفنی مطلع می سازند و تنها به ارسال پیامک بسنده نخواهند کرد. توجه داشته باشید که همین امر نیز حتما از طریق شعب رسمی و مرکزی شرکتها انجام خواهد شد.

SMS Spoofing

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x