لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

بسته های شارژ در سامانه پیامکی ایده پردازان

بسته های شارژ در سامانه پیامکی ایده پردازان

در آذرماه سال ۱۳۹۵ با رو نمایی از سامانه پیامکی جدید ایده پردازان امکانات جدیدی در پنل اس ام اس برای کاربران و نمایندگان قرار داده شد. ایجاد بسته های شارژ توسط نمایندگان و انتخاب و  استفاده از این بسته های شارژ توسط کاربران یکی از این امکانات جدید می باشد .  در این مقاله به شرح کامل این امکان خواهیم پرداخت.

بخش مدیریت بسته های شارژ در راستای ایجاد بسته های پیامکی با امکان ارائه تخفیف پیامک در شارژ های بالا به کاربران در نظر گرفته شده است. به این ترتیب شما می توانید برای کاربران فعال پنل پیامکی تان بسته های ویژه ای را ایجاد نمایید که باعث خوشندی کاربران و حفظ آنان می گردد. این بخش با نام مدیریت بسته های شارژ در منوهای مدیریت سامانه پیامکی قرار داده شده است. تعداد پیامک های هر بسته ، عنوان بسته ، تعداد پیامک های هدیه برای هر بسته قابل انتخاب توسط نمایندگان می باشد. به طور مثال شما می توانید بسته ای با عنوان ویژه را با ۱۰۰۰۰۰۰ پیامک همراه با ۲۰۰ پیامک هدیه با هزینه ی ۱۰۰۰۰۰۰ پیامک به کاربرانتان ارائه نمایید.

همچنین نمایندگان عزیز سامانه پیامکی ایده پردازان می توانند این بسته ها را در بازه های زمانی مختلف به طور مثال اعیاد و یا به صورت جشنواره طی بازه های زمانی مد نظرشان فعال نمایند. به طور مثال می توانید بسته ی عید نوروز را از ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین برای کاربران فعال نمایید تا کاربران شما در صورت تمایل به ارسال پیامک های انبوه عید نوروز ، مبلغ بالایی شارژ را تحت عنوان یک بسته خریداری کرده و از تخفیفات آن بسته استفاده نموده و پیامک هایشان را ارسال نمایند. در این روش هم کاربر به دلیل دریافت پیامک هدیه از مزایایی برخوردار شده است هم نماینده با شارژ بالای سیستم خود توانسته تعداد بالایی پیامک را به فروش برساند.

در صورتی که در بازه ی زمانی چندین بسته فعال نمودید و قصد عدم ارائه ی یک بسته خاص را دارید به راحتی می توانید بسته  مد نظرتان را نیز غیر فعال نمایید.

از ویژگی های مهم این ماژول امکان انتخاب محل نمایش پکیج ها می باشد. پکیج ها را می توان هنگام ثبت نام کاربران جدید و یا بر روی صفحه ی اصلی کاربران عضو شده تان نمایش دهید و به عبارتی انتخاب محل نمایش بسته ها نیز بر عهده ی نمایندگان می باشد. بسته های شارژ هر کاربر توسط نماینده ی وی ایجاد گشته و کاربران نماینده نمی توانند بسته های ایجاد شده توسط شرکت ایده پردازان را مشاهده نمایند.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x