لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

بررسی پاسخ های دریافتی ماژول مسابقه و نظرسنجی

UserValidation

بررسی پاسخ های دریافتی ماژول مسابقه و نظرسنجی

 در مقاله ی ماژول نظر سنجی و مسابقه به معرفی این ماژول پرداخته و نحوه ی تنظیم یک مسابقه و یا نظرسنجی را با استفاده از این ماژول در سامانه ی پیامکی ایده پردازان به صورت مرحله به مرحله بررسی نمودیم. در این مقاله به بررسی پاسخ های ارسال شده و امکانات دیگر این ماژول خواهیم پرداخت.

پس از ثبت تنظیمات با کلیک بر روی تنظیمات ایجاد شده همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ، زیر منویی مشاهده می گردد.

 

حذف : گزینه ی حذف جهت حذف کامل تمامی تنظیمات می باشد.

ویرایش : با انتخاب ویرایش از مرحله ی اولکه مربوط به تنظیمات می باشد تا مرحله آخر را می توانید به صورت مجدد ویرایش نمایید.

گزینه ها : گزینه هایی که برای نظرسنجی و یا مسابقه خود تنظیم نمودید با انتخاب این گزینه قابل مشاهده می باشد. شما می توانید گزینه ی اضافی را حذف و یا گزینه های جدید را در این قسمت بیافزایید. ویرایش گزینه های قبلی نیز در این بخش میسر می باشد. در صورتی که اشتباها گزینه ی صحیح را انتخاب نموده اید و یا تیک ارسال پاسخ را برای گزینه ای انتخاب ننموده اید ( و یا بلعکس ) می توانید تغییرات مد نظرتان را در این قسمت اعمال نمایید.

پاسخ ها : همانطور که از نام آن پیداست تعداد پاسخ ها که در همان صفحه ی اول تعداد آن در ستون تعداد شرکت کنندگان قابل مشاهده می باشد ، در این بخش قابل مشاهده می باشد. کلیه پاسخ ها همراه با شماره ی فرستنده ، متن ( گزینه ی ارسالی ) و زمان ارسال پیامک وی قابل مشاهده می باشد.

قرعه کشی : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید سامانه پیامکی ایده پردازان از بین پاسخ های صحیح با توجه تعداد موارد انتخابی توسط خود شما قرعه کشی انجام داده و شماره ی افرادی را به قید قرعه انتخاب می نماید. در مثال تصویر زیر با انتخاب یک مورد ، یک شماره نیز انتخاب شده است. دقت نمایید در صورتی که شماره ی صحیحی توسط سامانه ی شما دریافت نشود سامانه به شما خطا داده و اعلام می کند پاسخ صحیحی دریافت نکرده است.

نمودار میله ای : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید پاسخ ها بر اساس گزینه ها بر روی نمودار میله نمایش داده می شوند. امکان نمایش سه بعدی و چاپ و دانلود تصویر نمودارد در فرمت های مختلف میسر می باشد.

نمودار دایره ای :  درصد پاسخ گزینه ها بر روی نمودار دایره ای نمایش داده می شود. این بخش مانند بخش نمودار میله ای بیشتر مناسب نظرسنجی ها بوده و امکان چاپ و دانلود نمودار با فرمت های متفاوت میسر می باشد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x