لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

بدون محدودیت زمان و تعداد پیامک ارسال کنید

ارسال بدون محدودیت

به هر تعدادی که تمایل دارید می توانید پیامک ارسال کنید ، محدودیتی در تعداد ارسال و زمان ارسال وجود ندارد ، در اصل تاریخ انقضایی وجود ندارد ، مثلا شما می توانید به یک نفر امروز ساعت ۱۰ پیامک ارسال کنید و ساعت ۱۴ به یک نفر دیگر و باقی شارژ خود را بعدا استفاده نمایید .

آیا تا به حال سیم کارت ایرانسل داشته اید و یا از روش شارژ این قبیل سیم کارت های اعتباری و نحوه استفاده از آنها اطلاع دارید ؟

سامانه پیامک شما مانند گوشی تلفن همراه شما و شماره اختصاصی که به شما داده می شود مانند سیم کارت شما می باشد و اعتباری که خریداری می کنید که در پنل اس ام اس داشته باشید و با آن ارسال پیامک تبلیغاتی یا انبوه یا تکی داشته باشید ، شارژ خریداری شده در پنل پیامک ما قابل استفاده می باشد .

جهت شارژ پنل برای ارسال sms روشهای متفاوتی وجود دارد که یکی از این روش ها پرداخت آنلاین می باشد ، اگر شما رمز دوم دارید (اگر ندارید مقاله بعدی را که در روزهای آتی منتشر می شود مطالعه کنید) می توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس به درگاه بانکی که کلیه کارت های عضو شبکه شتاب را می پذیرد مراجعه نمایید و در آنجا مبلغ مورد نظر خود را جهت شارژ واریز نمایید و پس از بازگشت به پنل شارژ مورد نظر خود را باتوجه به میزان ارسال مورد نظر استفاده نمایید و بعدا باقی مانده شارژ پیامک در مراحل متعدد مصرف نمایید .

سامانه پیام کوتاه کاربردهای مختلفی دارد اما یکی از این کاربردهای مهم آن ارسال پیامک های اطلاع رسانی می باشد یا برخی اشخاص یا شرکت ها برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی از این سامانه استفاده می نمایند .

ارسال بدون محدودیت

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x