لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

بانک اطلاعاتی مشتریان

Instant Delivery

بانک اطلاعاتی مشتریان

بسیاری از فروشندگان ، شرکت ها ، موسسات و سالن های خدماتی به دلیل نداشتن بانک اطلاعاتی از مشتریان خود بسیاری از مشتریان خود را از دست می دهند! به طور مثال در صورتی که آدرس فروشگاه شما به دلیل جا به جایی تغییر نماید به دلیل عدم امکان اطلاع رسانی به مشتریانتان بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد. در این مقاله به شرح امکاناتی که سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان برای جمع آوری بانک اطلاعاتی در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده است می پردازیم.

دفترچه تلفن

در صورتی که با مشتریان خود به صورت حضوری یا تلفنی ارتباط برقرار نمودید اطلاعات اولیه را از آنان دریافت نموده و در دفترچه تلفن رایگان سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید. تنها اطلاعات مورد نیاز شما ، شماره همراه می باشد و همچنین می توانید در صورت لزوم اطلاعات دیگری از قبیل نام ، نام خانوادگی و یا تاریخ تولد مشتریانتان را نیز از آنان دریافت نمایید.

پیشنهاد ارائه تخفیف به مشتریان ثبت شده در دفترچه تلفن پنل پیامکیتان می تواند انگیزه ی خوبی برای همکاری مشتریان در ارائه اطلاعاتشان به شما باشد. ماژول هایی مانند ارسال بر اساس تاریخ تولد و رویداد نیز شما را در ارسال پیامک های تبریک در تاریخ تولد و اعلام تخفیف به مشتریان یاری نموده و تاثیر بسزایی در جذب مشتریان شما ایفا کند.

ماژول ارسال با نام به دفترچه تلفن نیز این امکان را به شما می دهد تا پیامک های اطلاع رسانیتان را همراه با نام و نام خانوادگی مشتریانتان به آنان ارسال نمایید.

باشگاه مشتریان

یکی از پرکاربرد ترین ماژول های سامانه پیامک کوتاه ایده پردازان ، باشگاه مشتریان می باشد که با امکان ارسال به خطوط بلک لیست امکان ارسال پیامک را به تمامی مشتریان حتی افرادی که خطوط خود را مسدود کرده اند میسر می سازد.

شما تنها با فعالسازی خطوط خدماتی باشگاه مشتریان و وارد نمودن شماره ی کاربران در دفترچه تلفن باشگاه مشتریان می توانید به راحتی به مشتریانتان پیامک ارسال نموده و بانک اطلاعاتی دقیقی از مشتریان هدف خود ایجاد نمایید.

عضویت در دفترچه تلفن

در صورتی که امکان ذخیره تمامی شماره های مشتریانتان برای شما میسر نمی باشد می توانید وظیفه ذخیره شماره آنان را به خودشان بسپارید. به طور مثال در رستوران ها امکان ذخیره ی اطلاعات همه ی مشتریان خصوصا در ایام تعطیل امکان پذیر نمی باشد. برای رفع این مشکل تنها کافیست ماژول عضویت در دفترچه تلفن را فعال نموده و یک کلمه کلیدی مشخص نمایید. کاربران شما با ارسال کلمه کلیدی عضو دفترچه تلفن شده و بانک اطلاعاتی شما ایجاد می شود.

سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان با امکان ارائه ی خروجی اکسل در هر زمان به شما کاربران محترم امکان ذخیره فایل اکسل اطلاعات مخاطبانتان را در کامپیوترتان نیز نیسر می سازد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x