لوگوی sms.ir

پيامك سفيد و کلید واژه لغو عضویت

پیشنهاد ویژه نمایندگی سامانه پیام کوتاه

نکته : با توجه به رونمایی سامانه پیامک سفید در اسفند ماه ۱۳۹۶ علاوه بر روش زیر می توانید پیامک سفید به سادگی چند کلیک ساده فعال نمایید .

جهت فعالسازی پیامک سفید اینجا را کلیک نمایید .

 

باشگاه مشتریان و کلید واژه لغو عضویت

ماژول باشگاه مشتریان یا پیامک سفید پرکاربردترین و پر طرفدار ترین ماژول در سامانه پیامکی ایده پردازان می باشد که امکان ارسال به شماره های بلک لیست را برای کاربران حقیقی و حقوقی پنل پیامکی ایده پردازان میسر می سازد. در این ماژول برای گیرنده پیامک کلیدواژه لغو عضویت تعریف می شود و گیرنده ی پیامک هر زمانی که تمایل به دریافت پیامک از شرکت و یا برند شما را نداشته باشد می تواند کلیدواژه ی لغو عضویت را ارسال نموده و پیامک دریافت ننماید.

مزیت کلیدواژه ی لغو عضویت :

ارسال کلیدواژه ی لغو عضویت در متن پیامک عضویت که در ابتدا برای تمامی لیست مخاطبین باشگاه مشتریان ارسال می شود و همین طور در متن پیامک هایی که به این مخاطبین  از طریق ارسال پیامک مخاطبین باشگاه مشتریان ارسال می شود ، اعلام می گردد. این کلیدواژه یک عدد شش رقمی می باشد که به صورت رندوم و اتوماتیک برای هر کاربر در سامانه توسط سیستم تخصیص می گردد و کاربران امکان ویرایش و تغییر این کد را ندارند. مزیت ارسال پیامک های حاوی کلید واژه ی لغو عضویت این است که شما همواره در لیست مخاطبین باشگاه مشتریانتان شماره افرادی را جهت ارسال پیامک دارید که تمایل به دریافت پیامک از شما را داشته و پیامک های ارسالی شما را دنبال می نمایند.

به عبارتی در بسیاری مواقع تعداد زیادی از کاربران بلک لیست هستند یعنی خط پیامکی شان را جهت دریافت پیامک تبلیغاتی مسدود کرده اند ، بنابراین پیامک شما را دریافت نمی کنند که این مورد توسط باشگاه مشتریان بر طرف می گردد ، حال تمامی مخاطبین شما پیامک شما را دریافت و  مشاهده می کنند اما عده ای از این مخاطبین پیامک ارسال شده را نخوانده حذف می نمایند و یا تمایلی به دریافت پیامک از برند ، فروشگاه و یا شرکت شما ندارند. شما برای این افراد هر پیامک ارسال می نمایید ، هربار هزینه ی ارسال پیامک را می پردازید و این افراد بدون توجه به پیامک آن را حذف می نمایند! این پیامک ها کاملا غیر هدفمند بوده و بجز کسر بودجه ی شما هیچ پیامده دیگری برایتان ندارد. حال اگر در متن پیامک شما کلید واژه لغو عضویت ارسال شود ، این افراد می توانند به آسانی کلیدواژه ی لغو عضویت را ارسال نموده و  به صورت اتوماتیک از لیست مخاطبین شما حذف می شوند . در این صورت در لیست مخاطبین باشگاه مشتریان شما تنها شماره ی مخاطبینی که شما را دنبال می نمایند باقی می ماند ، این مخاطبین ، مخاطبین هدف هستند و ارسال پیامک به آنان ارزش آفرین بوده و به کسب درآمد شما کمک نیز خواهد کرد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x