لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ایده پردازان دارنده بیش از 100 سرشاخه اپراتور 3000

اپراتور 3000

ایده پردازان الکترونیک به عنوان یکی از نمایندگان اپراتور ۳۰۰۰ در کشور این افتخار را دارد که دارای بیشترین تعداد سرشاخه ، یعنی بیش از ۱۰۰ سرشاخه ۸ رقمی از این اپراتور در اختیار sms.ir می باشد .

داشتن این تعداد سرشاخه از این اپراتور برای نمایندگان بیش از سایر پرفایده است ، زیرا فعالسازی شماره های بیش از ۸ رقم در اپراتور  ۳۰۰۰  فقط در زیرمجموعه های خطوط ۸ رقمی متعلق به آن شرکت امکان پذیر است .

شما در هنگام فعالسازی خطوط از این اپراتور حق انتخاب بیشتری دارید و می توانید یکی از این تعداد زیاد سرشاخه را انتخاب کنید و ارقام بعدی مورد نظر خود را تایپ نمایید و در صورتی که این خط درخواستی شما متعلق به شخص دیگری بود از یک سرشاخه دیگر مشابه تست کنید تا بتوانید خط خود را فعال نمایید .

این تعداد سرشاخه از یک اپراتور پیامک نشان دهنده فعالیت گسترده شرکت با اپراتور مذکور می باشد و باعث اطمینان بیشتر استفاده کنندگان سامانه پیامک خواهد شد .

البته تعداد دیگری سرشاخه نیز این اپراتور وجود دارد که اختصاصی می باشند و در اختیار عموم قرار نمی گیرند .

شرکت های همکار نیز می توانند از وب سرویس sms.ir استفاده نمایند تا بتوانند از این سرشاخه ها شماره پیامکی فعال کنند .

سرشاخه های پیامکی در اپراتور ۳۰۰۰ بیشترین میزان استفاده را دارند و در سایر اپراتورها مانند ۱۰۰۰ و … وجود سرشاخه اهمیتی ندارد ، البته در اپراتور  ۵۰۰۰ نیز رنج های اختصاصی شماره وجود دارند که مبحث آن با اپراتور ۳۰۰۰ متفاوت می باشد .

 اپراتور 3000

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x