لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

اپراتور های سامانه پیامک

تبریک روز مادر

اپراتور های سامانه پیامک

خطوط های پیامکی مانند خطوط تلفن همراه دارای اپراتور های متفاوتی هستند که هر اپراتور بنا برسیاست کاری که دارد دارای معایب و مزایایی است

تمام شرکت های ارائه دهنده  پنل های اس ام اس برای ارسال پیامک انبوه با این اپراتور ها قرارداد می باند تا بتوانند خدمات پیامکی را ارئه دهند .

 خطوط اپراتور های پیامکی از چهار یا پنج رقم اول  شماره می توان تشخیص داد مثلا خط ۱۰۰۰۰۲۸۵۳ برای یک اپراتور و خط ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ برای اپراتور دیگر می باشد در مطلب زیر در مورد اپراتور ها و همچنین مهمترین حسن و عیب آنها خدمت شما توضیح خواهم داد .

 

اپراتور خطوط ۱۰۰۰ شرکت رهیاب رایانه گستر : این شرکت در ابتدا با سرمایه گذاری شرکت خدماتی تاید واتر به عنوان سرمایه گذار اصلی در سال ۱۳۷۷ راه اندازی شده است و در سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده پیامک های انبوه معرفی شد از مهمترین مزایا این اپراتور می توان به انتخاب شماره پیامکی دلخواه ، کیفیت خوب اشاره کرد و از معایب این اپراتور روند فعال سازی خطوط  طولانی تر نسبت به سایر اپراتور ها نام برد .

 

اپراتور خطوط ۲۰۰۰ شرکت آتیه داده پرداز : این شرکت با بیش از ۱۰ سال فعالیت در سامانه های ارسال اس ام اس یکی از اپراتور های قدیمی محسوب می شود معروف ترین مشتری این اپراتور هم برنامه نود با شماره پیامکی ۲۰۰۰۹۰ می باشد ، از نظر سرعت و کیفیت ارسال پیامک این اپراتور جزء اپراتور ها برتر می باشد همچنین امکانی که این اپراتور را از سایر شرکت ها تفکیک می کند برگشت هزینه ی پیامک های دلیور نشده خطوط همراه اول می باشد . هزینه ی خطوط و پیامک اپراتور ۲۰۰۰ از سایر اپراتور ها بیشتر می باشد .

 

اپراتور ۳۰۰۰ شرکت مگفا ( مرکز گسترش و فن آوری اطلاعات ) : شرکت مگفا در چندین زمینه کاری از جمله یاد گیری الکترونیکی ، راه کار های سازمانی ، نرم افزار و پیامدهی فعالیت می کند و بخش پیام دهی این شرکت به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات پیامک انبوه شناخته می شود . اکثر سازمان های دولتی و بانک ها به دلیل کیفیت بالا از خدمات پیامکی این اپراتور استفاده می کنند . سامانه پیام کوتاه sms.ir  به دلیل کیفیت بالا بیشترین ارسال های پیامک را از طریق اپراتور ۳۰۰۰ انجام می دهد بهترین حسن این شرکت کیفیت بالای ارسال و معایب این اپراتور محدودیت انتخاب خط می باشد .

 

اپراتور همراه اول و ارتباطات  سیار برای توسعه بیشتر ارسال پیامک سرشاخه ۵۰۰۰ را به چند شرکت واگذار کرد تا استفاده کنندگان حق انتخاب بیشتری برای ارسال پیامک داشته باشند سایر شرکت های ارائه دهنده ی خطوط ۵۰۰۰ به شرح زیر هستند :

اپراتور ۵۰۰۰۱ و ۵۰۰۰۹ شرکت ارئه دهنده رهیاب پیام گستران ، اپراتور ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۵ شرکت راه کار سرزمین هوشمند و اپراتور ۵۰۰۰۴ با نام ارمغان راه طلایی می باشد تمام این شرکت ها امکان ارسال پیامک براساس سن و جنسیت را دارند اما  کیفیت اسال این اپراتور ها از اپراتور بالا پایین تر می باشد .

آخرین اپراتور که در حال حاضر ویژه مشترکین استان تهران و البرز می باشد و با پیش شماره های ۰۲۱ و ۰۲۶ خطوط پیامکی خود را ارئه می دهد شرکت پیک آسا می باشد . به دلیل اینکه این خطوط انحصار به استان تهران و البرز می باشد نمی توان با سایر اپراتور های پیامکی مقایسه شود بهترین حسن این اپراتور شماره پیامکی آن است که دقیقا مانند شماره شرکت شما خواهد بود .

در حال حاضر شرکت ایده پردازان با اپراتور های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰۲ ، ۵۰۰۰۵ و ۰۲۱ به طور مستقیم در حال همکاری می باشد .

 

۰ ۰ vote
امتیاز به مقاله

مقالات مرتبط

تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲

خدماتی نمودن خطوط 021 اگر قصد خرید شماره های پیامکی...

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x