لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

انتقال پنل پیامکی قدیم به جدید

انتقال پنل پیامکی قدیم به جدید

اگر ار کاربران قدیمی شرکت ایده پردازان می باشید ، جهت برخورداری از امکانات جدید و پشتیبانی بهتر به شما کاربران گرانقدر انتقال از پنل پیامکی قدیم را به پنل جدید شرکت ایده پردازان پیشنهاد می نماییم.

سامانه پیام کوتاه جدید شرکت ایده پردازان در آذرماه سال ۱۳۹۳ راه اندازی و تا کنون با ارائه خدماتی متمایز مانند رایگان بودن پنل کاربری ، سیستم همکاری در فروش و …که نه تنها در پنل قدیم بلکه در سایر پنل های پیامک انبوه مشاهده نشده است ، توانسته است رضایت کاربران و نمایندگان خود را جلب نمایید .

حال در این مقاله به کاربران سامانه ی قدیم که با توجه به رایگان بودن پنل کاربری جدید و عدم دریافت وجه بابت تمدید پنل و همچنین نمایندگان سامانه پیامکی قدیم جهت برخورداری از سایر امکانات قصد انتقال به پنل پیامکی جدید را دارند ، روش انتقال را شرح خواهیم داد.

جهت انتقال ابتدا وارد سایت  sms.ir شده و از قسمت ثبت نام در سامانه ی جدید ثبت نام کرده و نام کاربری خود را دریافت نمایید.

پس از ثبت نام کافیست وارد سامانه پیامکی قدیم خود شده و از قسمت پشتیبانی ، درج تیکت ، نام کاربری سامانه پیامکی جدیدتان را که همان شماره همراه شما می باشد اعلام نموده و درخواست انتقال خود را اعلام نمایید. همکاران واحد پشتیبانی در مدت زمان کوتاهی انتقال را انجام داده و نتیجه را از طریق همان تیکت خدمت شما اعلام می نمایند.

لازم به ذکر است تنها انتقال شماره پیامکی و شارژ شما توسط واحد پشتیبانی انجام شده و انتقال سایر اطلاعات از قبیل دفترچه تلفن توسط خود کاربر انجام می گیرد. نمایندگان نیز مستثنا از این طریقه ی انتقال نبوده و انتقال کاربرانشان به سامانه پیام کوتاه جدید می بایست توسط خودشان صورت پذیرد.

جهت انتقال اطلاعات دفترچه تلفن ابتدا وارد سامانه پیام کوتاه قدیم شده و از قسمت امکانات ، دفترچه تلفن ، از کلیه شماره های دفترچه تلفن خروجی اکسل گرفته و سپس وارد سامانه ی جدید شده و از منوی امکانات اولیه مورد نیاز وارد دفترچه تلفن پنل جدید شوید . سپس  از قسمت ایمپورت از فایل اکسل ، فایل نمونه ی اکسل را دانلود نمایید. حال شما دو فایل اکسل دارید و تنها کافیست اطلاعاتتان را از فایل اکسل سامانه ی قدیمتان به فایل اکسل پنل جدید وارد نموده و در پنل بارگذاری نمایید.

برای نمایندگان محترم شرکت ایده پردازان نیز ، انتقال کلیه کاربران نماینده نیز با ثبت اطلاعات کاربران توسط خود نماینده و ارسال تاییدیه توسط کاربرانشان صورت می پذیرد.

پیشنهاد می کنیم جهت عدم بروز هر گونه وقفه در ارسال و دریافت پیامک هایتان ، پس از ثبت نام در سامانه ی جدید ابتدا به طور کامل با پنل پیامکی جدید آشنا شده و پس از اطمینان به انجام امور پیامکی تان عملیتات انتقال را انجام دهید.

کلیه همکاران ما در واحد پشتیبانی به صورت تلفنی و هم از طریق تیکت پاسخگوی کلیه سوالات شما کاربران گرانقدر هنگام انتقال و پس از آن می باشند.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x