لوگوی sms.ir

انتقال نمایندگان از پنل قدیم به جدید

انتقال نمایندگان از پنل قدیم به جدید

پس از بالا آمدن نرم افزار جدید سامانه ارسال پیامک ، نمایندگانی که تمایل دارند می توانند از پنل نمایندگی جدید استفاده نمایند .

به تمامی نمایندگان قدیمی سامانه ارسال پیامک ایده پردازان پیشنهاد می شود که پنل جدید دریافت نمایند ، زیرا تمامی آپدیت های سامانه ، امکانات جدید و ارتقا پنل فقط بر روی پنل جدید انجام می شود و تا کنون تعداد کثیری از نمایندگان ورژن جدید را دریافت نموده اند .

اما انتقال نمایندگان از پنل قدیم به جدید به صورت اتوماتیک نبوده و برای انتقال بایستی به صورت زیر عمل نمایند :

در سایت SMS.ir وارد شده و ثبت نام انجام دهید ، بعد از تکمیل فرایند ثبت نام می توانید داخل همان پنل از طریق تیکت درخواست دهید تا پنل شما به نمایندگی ارتقا یابد ، لطفا نام کاربری پنل قدیم خود را در تیکت درخواست نمایندگی اعلام نمایید تا همان شرایط و تعرفه ها در پنل جدید نیز اعمال شود .

توجه داشته باشید که تنها شارژ و شماره اختصاصی شما به پنل جدیدتان منتقل می شود .

انتقال کاربر برعهده خود نماینده می باشد . لطفا پس از ایجاد نمایندگی پنل جدید از همان پنل تیکت درج نمایید تا تنظیمات ساخت کاربر برایتان ارسال گردد و پس از اعمال تنظیمات می توانید کاربر در سامانه جدید خود بسازید .

پس از ساخت کاربران خطوط اختصاصی آن ها را به صورت زیر هم در تیکت پنل قدیم اعلام نمایید تا به پنل جدید شما منتقل شود و پس از انتقال می توانید مجددا هر خط را به کاربرش اختصاص دهید . البته شایان ذکر می باشد که پس از انتقال شماره ها به پنل جدید ارسال پیامک از هر دو پنل انجام می شود اما پیامک های دریافتی تنها بر روی پنل جدید به شما نمایش داده خواهد شد .

سپس شارژ کاربران را صفر نمایید تا به اعتبار شما اضافه شود زیرا تنها اعتبار شما به پنل جدید منتقل خواهد شد و پس از انتقال می توانید مجددا اعتبار کاربرانتان را به آن ها اختصاص دهید .

لازم به ذکر می باشد که نمایندگان پنل قدیم نیازی به پرداخت هزینه اضافی جهت دریافت پنل جدید را ندارند و حتی می توانند به صورت هم زمان از هر دو نرم افزار ( قدیم و جدید ) استفاده کنند و فقط یک هزینه تمدید نمایندگی پرداخت نمایند .

تعرفه ارسال پیامک شما پس از انتقال همانند پنل قدیم می باشد و تفاوتی ایجاد نخواهد شد .

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x