لوگوی sms.ir

انتقال شماره ها از دفترچه تلفن به باشگاه مشتریان

انتقال شماره ها از دفترچه تلفن به باشگاه مشتریان

اگر قصد ارسال پیامک به شماره هایی که پیامک تبلیغاتی شان را مسدود کرده اند را دارید راه حل آن ماژول باشگاه مشتریان می باشد که در سامانه پیامکی ایده پردازان برای اولین برای کلیه افراد حقیقی و حقوقی قرار داده شده است.

این ماژول دارای دفترچه تلفن بوده و شما می توانید شماره ی مخاطبینتان را وارد دفترچه تلفن نموده و به آنان حتی اگر شماره های آنان بلک لیست باشد پیامک ارسال نمایید. کاربرانی که قبلا در سامانه پیامکی ایده پردازان عضو بوده اند و از ماژول دفترچه تلفن در منوی امکانات اولیه مورد نیاز جهت گروه بندی و ذخیره شماره مخاطبین خود استفاده می نمودند می توانند شماره ی این مخاطبین را نیز وارد دفترچه تلفن ماژول باشگاه مشتریا نموده و بدون محدودیت به آنان پیامک ارسال نمایند. در این مقاله مراحل انتقال را شرح خواهیم داد.

ابتدا از منوی امکانات اولیه مورد نیاز ، دفترچه تلفن ،  مطابق تصویر زیر بر روی خروجی اکس کلی کلیک نمایید . ( مطابق تصویر زیر)

با کلیک بر روی این گزینه فیلد دانلود فایل اکسل نمایش داده می شود.  با انتخاب آن فایل شماره های شما دانلود شده و در رایانه ی شما ذخیره می گردد. حال به بخش مخاطبین باشگاه مشتریان واقع در منوی باشگاه مشتریان رفته و بر روی ایمپورت از فایل اکسل کلیک نمایید.

در قسمت راهنمای این بخش فایل نمونه جهت دانلود قرار گرفته است.

فایل های اکسل تان را باز نمایید. ( در این مرحله شما دو فایل اکسل دارید . ۱.فایل خروجی دفترچه تلفن ۲.فایل نمونه باشگاه مشتریان )

اطلاعات را از فایل خروجی دفترچه تلفت پنل پیامکی تان کپی و در فایل نمونه ماژول باشگاه مشتریان جایگذاری نمایید. در جایگذاری شماره ها و اطلاعات دقت نمایید فرمت فایل نمونه بهم نریزد تا مشکلی در آپلود فایل برای شما رخ ندهد.

دقت نمایید اگر شما قصد گروه بندی شماره هایتان را دارید فایل های اکسل باشگاه مشتریان هر گروه را به صورت مجزا ایجاد نمایید و همه شماره های را در یک فایل آپلود ننمایید. همچنین می توانید گروه های مد نظرتان را قبل از آپلود فایل ها در بخش مخاطبین باشگاه مشتریان – مدیریت گروه مشتریان باشگاه ایجاد و ثبت نمایید. محدودیتی در ایجاد گروه نیز ندارید.

پس از ساخت فایل شماره ها از قسمت آپلود فایل اکسل شماره ها را آپلود ، گروه مد نظر را انتخاب و بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

هزینه ی پیامک عضویت هر یک از مخاطبین برای شما محاسبه شده و با کلیک بر روی ثبت پیامک عضویت ارسال و شماره ها در دفترچه تلفن شما ذخیره می گردد.

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x