لوگوی sms.ir

انتقال اطلاعات بین پنل انبوه و پیامک سفید

انتقال اطلاعات بین پنل انبوه و پیامک سفید و نحوه و چگونگی آن راهنمایی جامع برای کسانی است که به صورت کلی قصد استفاده از پیامک سفید را دارند. سامانه پنل انبوه بیشتر مناسب افرادی است که قصد ارسال تبلیغاتی دارند و یا خط اختصاصی خودشان را خدماتی نموده اند و می توانند از تمام امکانات سامانه ارسال پیامک انبوه استفاده نمایند.

افرادی که صرفا قصد ارسال پیامک اطلاع رسانی را به مشتریان خود دارند و شرایط خدماتی سازی خطوط خود را ندارند می توانند از سامانه پیامک سفید استفاده نمایند.

در این بین نحوه انتقال اطلاعات بین پنل انبوه و پیامک سفید و یا دانستن اینکه چه مواردی را می توان جابه جا نمود برای بیشتر کاربران گرامی یک سوال است .  این مقاله شما را درین باره راهنمایی خواهد نمود.

 انتقال اطلاعات بین پنل انبوه و پیامک سفید :

  • شارژ

برای انتقال شارژ خود از سامانه ارسال پیامک انبوه به سامانه پیامک سفید کافیست در داخل پنل پیامک سفید خود به منوی خرید شارژ رفته و امکان انتقال شارژ را انتخاب نمایید. می توانید تنها برای یکبار درخواست انتقال تعداد پیامک مورد نیازتان را از سامانه تبلیغاتی خود به سامانه اطلاع رسانی درج نمایید. انتقال شارژ در همان زمان انجام خواهد شد.

  • انتقال مخاطبین

با توجه به نوع و ماهیت کارکردی هریک از پنل ها امکان انتقال مخاطبین ثبت شده در پنل انبوه به پیام سفید ممکن نیست. برای انتقال مخاطبین می توانید از هر گروه مخاطب مورد نظرتان خروجی اکسل گرفته و آنان را بر اساس فایل اکسل موجود در پیامک سفید مرتب نموده و سپس در فایل نمونه وارد کرده و مخاطبین را به گروه مورد نظرتان در پیامک سفید منتقل نمایید.

دقت داشته باشید خروجی اکسل همواره اطلاعاتی دارد که در ورود و آپلود فایل اکسل لازم نمی باشد. در فایل نمونه اکسل سامانه پیامک سفید تنها کافیست سه ستون نام، نام خانوادگی و شماره موبایل مخاطب وارد شود که تنها وارد شدن شماره موبایل الزامی است.

  • رکورد و گزارشات ارسال و دریافت

با توجه به دیتابیس جداگانه و روند مستقل کارکرد این دو سامانه، نمی توانید رکورد های ارسال و دریافت انجام شده را به پنل پیامک سفید منتقل نمایید.

می توانید به راحتی از داخل سامانه ارسال انبوه خروجی ارسال و دریافت های انجام شده را در فایل اکسل دانلود نموده و در آرشیو خود نگه دارید.

  • متن پیش فرض

براحتی و تنها با یک copy – past ساده می توایند متن های پیش فرض خود را در پیامک سفید خود داشته باشید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x