لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

انتخاب یک شرکت معتبر برای پنل اس ام اس

انتخاب شرکت پنل اس ام اس

برای انتخاب یک شرکت خدمات دهنده پیامک به موارد زیر توجه نمایید :

آیا واقعا شرکت هستند یا شخص حقیقی ؟ شماره ثبت دارد ؟ کد اقتصادی ؟ ثبت نرم افزار و …

شرکت معتبری طرف حساب شماست ؟ از قدیمی بودن شرکت ، مشتریان شرکت خدمات دهنده پیامک ، اعتبارات ، شرکت در نمایشگاه ها ، درباره ما سایت و … می توانید متوجه شوید که آیا این شرکت دارای سابقه می باشد یا خیر ؟

پنل اس ام اس با تکنولوژی های جدید ، به روز و قابل به روزرسانی دارد یا خیر ؟ ریسپانسیو بودن سامانه پیامک نشان از به روز بودن نرم افزار پیامک شرکت ارایه دهنده خدمات دارد ، می توانید از متخصصین برای کسب اطلاعات فنی نیز کمک بگیرید ، از شرکت خدمات دهنده بپرسید که آیا تیم فنی برای ارتقا نرم افزار دارند و هر چند وقت یک بار نرم افزار به روزسانی می گردد و …

تعرفه پیامک معقول دارد یا خیر ؟ برخی شرکت ها خیلی ارزان می دهند و این نشان دهنده خوب بودن کیفیت خدمات نیست ، کمی عمیق تر باید به موضوع نگاه کنید ….

آیا نیازهای شما را در حوزه پیامک مرتفع می کند ؟ مثلا ارسال از نقشه گوگل در پنل اس ام اس یا قابلیت هایی مانند اضافه به دفترچه تلفن و … وجود دارد یا نه ؟ این موضوع بستگی به شما دارد شاید از یک پنل اس ام اس فقط ارسال ساده پیامک را توقع داشته باشید ، پس نیازهای خود را بررسی کنید و سپس انتخاب کنید .

برخی موارد مانند داشتن یک مکان ثابت برای شرکت طرف قرارداد یا تلفن ۴ رقمی که ایده پردازان دارد ، سابقه بلندمدت در این حوزه که از نام دامنه کاملا مشخص است ، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و … همگی نشان از این دارند که می توانید به این مجموعه اطمینان کنید و خدمات بگیرید ، اما همیشه به موضوع کمی عمیق تر توجه کنید .

انتخاب شرکت پنل اس ام اس

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x