لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

انتخاب پنل مدیریت پیام کوتاه (2)

Guaranteed

در ادامه مقاله قبلی مبنی بر انتخاب پنل مدیریت پیام کوتاه ، در ادامه چند مورد دیگر که به شما در انتخاب یک سامانه پیامک خوب کمک خواهد کرد ، نام برده می شود :

مورد تایید اپراتورها بودن :

با شرکتی کار کنید که مورد تایید اپراتورها باشند ، شما می توانید برای گرفتن صحت کارکردن شرکت مدنظرتان از طریق یکی از ارائه دهندگان خطوط پیامک ، مانند مگفا ، رهیاب و … از اینکه آیا شرکت مورد نظر قرارداد دارد یا خیر ، مطمئن شوید .

داشتن مکان فیزیکی برای شرکت :

سعی کنید در انتخاب خود این گزینه را مدنظر داشته باشید که آیا شرکتی که می خواهید از آن خدمات پیامک تهیه نمایید ، مکان فیزیکی برای شرکت خود دارد یا اینکه یک شرکت کاملا مجازی است ؟!

داشتن امکان صدور فاکتور :

شرکت ایده پردازان الکترونیک می تواند برای شما فاکتور رسمی و غیررسمی صادر کند و به آدرس شما پست نماید ، یا اگر نماینده هستید می توانید قرارداد نمایندگی را مهر و امضا شده دریافت نمایید ، در بسیاری مواقع شرکت ها یا شخص های ارائه دهنده خدمات پیامک نمی توانند فاکتور رسمی صادر کنند یا اینکه با شما قرارداد داشته باشند .

داشتن امکانات مورد نیازتان :

قبل از خرید نرم افزار شرکت مورد نظر را به صورت کامل مورد بررسی قراردهید و دقت کنید که آیا امکانات مورد نیاز شما را دارد و آیا نیازهای شما را مرتفع می کند یا خیر ؟ 

داشتن بانک اطلاعاتی شماره :

شما باید بانک موبایل کافی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید و بدون بانک شماره نمی توانید پیامک ارسال کنید ، شرکت ایده پردازان الکترونیک علاوه بر داشتن وب سرویس بانک سن و جنسیت ، بانک های اصناف و شهر های مختلف را هم دارد و می توانید در ارسال پیامک از آنها استفاده نمایید .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x