لوگوی sms.ir

امکان جدید در ماژول کدخوان گارانتی

وب سرویس ارسال و دریافت پیامک

امکانات ماژول کدخوان گارانتی

در مقاله ی آموزش ماژول کدخوان گارانتی به نحوه آموزش و کاربرد ماژول کد خوان گارانتی پرداختیم. با توجه به مقاله ی مذکور در صورتی که کدهایی از محصولاتتان را از طریق آپلود فایل اکسل وارد تنظیمات ماژول کدخوان گارانتی نمایید ، مخاطبین با ارسال کد به شماره ی سامانه پیامکی شما ( کد می تواند گارانتی محصول و یا دریافت خدمات ویژه ای بوده و به صورت کاراکتر لاتین و یا اعداد باشد ) ، پیامکی را جهت تایید دریافت نمایند. به طور مثال : فردی کد ۱۲۳۵۴ را به شماره پیامکی شما ارسال می نماید. مااژول کدخوان گارانتی شما پس از دریافت پیامک ، متنی را با این مضمون برای وی ارسال می نماید : با تشکر از خرید شما ، کد ۱۲۳۵۴ برای محصول شما تا تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۹۶ فعال گردید . از ویژگی های مهم ماژول کد خوان گارانتی این بود که اگر شخص دیگری کد ۱۲۳۵۴ را مجدد ارسال نماید سامانه به وی پیغام تکراری بودن کد را ارسال می نماید و یا در صورتی که کد بصورت اشتباه ارسال شود از خط پیامکی شما پیامکی برای مخاطب به صورت اتوماتیک ارسال شده و وی را از اشتباه بودن کد ارسالی آگاه می نماید. روش خروجی گرفتن و ویرایش اطلاعات درج شده در ماژول نیز در مقاله ی نکات مهم ماژول کدخوان گارانتی معرفی گردید.

در این مقاله به امکان جدیدی که جهت سهولت کاربران در این ماژول قرار داده شده است خواهیم پرداخت.

امکان ذخیره ی اتوماتیک شماره ی ارسال کنندگان پیامک به ماژول کدخوان گارانتی

در گذشته شما می توانستید یک خروجی از افرادی که کد را به شما ارسال نموده اند از تنظیمات ماژول کدخوان گارانتی سامانه پیامکی ایده پردازان دریافت نمایید.

اگر قصد ذخیره ی شماره ی این مخاطبین را در دفترچه تلفن سامانه ی پیامکی داشتید می بایست فایل اکسل دفترچه تلفن را از بخش دفترچه تلفن سامانه پیامکی دانلود نموده و شماره های مخاطبین را در فایل نمونه جایگزاری کرده و در انتها فایل مخاطبین را در دفترچه تلفنتان ذخیره می نمودید. مرحله ی مذکور بسیار طولانی بوده و در هر بار خروجی تعداد زیادی شماره ی تکراری که در دفعات گذشته به  مخاطبین دفترچه تلفن افزوده اید را می بایست حذف نمایید.

در امکان جدید با توجه به تصویر زیر تنها کافیست در تنظیمات ماژول کد خوان گارانتی تیک افزودن شماره موبایل فرستنده پاسخ صحیح به دفترچه تلفن را زده و از طریق گزینه ی منوی دفترچه تلفن گروه مد نظرتان را جهت ذخیره ی مخاطبین انتخاب نمایید.

با این امکان تمامی شماره های فرستنده به صورت اتوماتیک در دفترچه پنل پیامکی شما ذخیره می گردد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x