لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

امنیت در سامانه پیام کوتاه

امنیت در ارسال پیام کوتاه

یکی از دغدغه های کاربران در هنگام خرید سامانه پیام کوتاه ، امنیت اطلاعات می باشد ، بسیاری از مشترکین ما به مشتریان خود sms ارسال می کنند ، مثلا به مشتریان خود اطلاع می دهند که کالا یا خدمات جدیدی آماده عرضه است و …

این قبیل کاربران به دلیل اینکه شماره موبایل کل مشتریان خود را می خواهند در سامانه پیام کوتاه وارد نمایند ، امنیت این اطلاعات برایشان بسیار حائز اهمیت می باشد .

اغلب دیده شده است که در برخی از سامانه های پیام کوتاه کشور از این اطلاعات سوء استفاده شده است و بانک شماره موبایل های کاربران خود را در سامانه آپلود کرده اند یا از آنها استفاده کرده اند ، به همین علت چند دلیل کوتاه خواهیم آورد که چرا در هنگام کار با ایده پردازان باید خیالتان از امنیت اطلاعات راحت باشد :

– ایده پردازان یک شرکت حقوقی ثبت شده می باشد و یک شخص حقیقی نیست و شما در هنگام خرید بیشتر از یک شخص حقیقی می توانید به ما اعتماد کنید .

– وجود مشتریان به نام ، اگر به بخش مشتریان ما سر بزنید ، برندهای معتبری را مشاهده خواهید کرد که با ما همکاری دارند ، همکاری با این برندهای معتبر ، خود نشانه ای از کیفیت خدمات ما می باشد .

– دارا بودن خط تلفن ۴ رقمی ، شرکت ایده پردازان الکترونیک با خط ۴ رقمی ۰۲۱۲۸۵۳ پاسخگوی شما خواهد بود ، داشتن این خط تلفن خود نشانه ای از اعتبار ما می باشد ، قطعا اطمینان کردن به شرکتی که خط تلفن چهار رقمی دارد نسبت به شخصی که با موبایل اقدام به فروش سامانه پیام کوتاه می کند ، خیلی بیشتر است .

– سابقه فعالیت ایده پردازان الکترونیک نشان از وجود امنیت اطلاعات دارد ، زیرا قطعا شرکتی که این موضوع را رعایت نکند نمی تواند مدت زمان طولانی فعالیت داشته باشد .

– تعداد زیاد مشتریان : معرفی ایده پردازان به یکدیگر یکی از نشانه های امنیت اطلاعات می باشد ، در طی این چندین سال چند ده هزار نفر از خدمات ما بهره می گیرند و همگی از امنیت اطلاعات راضی هستند .

ایده پردازان الکترونیک با داشتن گواهینامه ایزو ۹۰۰۱-۲۰۰۸ مدیریت کیفیت خدمات ، تمامی تلاش خود را بر پایه مشتری مداری ، حفظ امنیت اطلاعات و کیفیت خدمات داشته است T ، بسیاری از برند های معتبر ، واحد IT بانک ملت و … که امنیت اطلاعات در ارسال پیام کوتاه برایشان بسیار اهمیت دارد با اما فعالیت می کنند و از این بابت هیچگونه مشکلی ندارند ، دریافت چندین تندیس در حوزه های مشتری مداری و کیفیت خدمات نشان از کیفیت بالای خدمات دارد .

یکی از راه های خوب برای کسب اطمینان داشتن یک پنل اس ام اس تست می باشد و یا در صورت دسترسی به سایر مشتریان ما ، می توانید از آنها در مورد کیفیت خدمات و امنیت اطلاعات سئوال نمایید .

امنیت در ارسال پیام کوتاه

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x