لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

اقدامات لازم جهت دریافت نمایندگی سامانه ی پیامک

اقدامات لازم جهت دریافت نمایندگی سامانه ی پیامک

یکی از راه های کسب در آمد با کمترین هزینه دریافت نمایندگی سامانه پیامک انبوه و شروع بازاریابی و فروش پنل پیامکی توسط نماینده می باشد. در این مقاله سعی بر این داریم به شرح ویژگی ها و مراحلی که جهت فعالسازی سامانه پیامکی نمایندگی نیاز داریم بپردازیم.

در پنل نمایندگی پشتبانی کاربران نماینده بر عهده ی خود نماینده می باشد

کلیه همکاران واحد پشتیبانی  sms.ir آمادی پاسخگویی به سوالات و مشکلات نمایندگان محترم به صورت تلفنی و یا تیکتی می باشند. اما پشتیبانی و رفع سوالات و مشکلات کاربران نماینده بر عهده ی وی بوده و در صورت برخورد با هرگونه مشکل نماینده ی محترم می تواند از پشتیبانان  sms.ir در رفع مشکل خود یاری بگیرد.

سامانه ی پیامکی منحصر به هر نماینده

پنل های نمایندگی ارائه شده توسط شرکت ایده پردازان منحصر به هر نماینده بوده و لوگو ، برند نماینده همراه با دامنه ی او جهت ورود کاربرانش مورد استفاده قرار خواهد گرفت و اطلاعاتی از  پنل پیامکی  sms.ir در آن مشاهده نمی شود. تمامی تنظیمات تعرفه های پیامکی ، گروه های کاربری، پیامک های عضویت و … توسط خود نماینده قابل ایجاد و ویرایش می باشد.

تعداد کاربر نامحدود

شما با دریافت سامانه ی نمایندگی می توانید به صورت نامحدود و بدون پرداخت هزینه کاربر ایجاد نمایید. نحوه ی ارائه پنل به صورت رایگان و یا همراه با هزینه توسط خود نماینده قابل انتخاب می باشد. لازم به ذکر است نمایندگان می توانند به تعداد نامحدود نیز نماینده ایجاد نموده و به ازای ایجاد هر نماینده جدید مبلغ ۱۰۰ هزار تومان پرداخت نمایند.

ارائه خط هدیه به کاربران نماینده

به تمامی کاربران نمایندگان همانند کاربران مستقیم  sms.ir یک خط هدیه ۱۴ رقمی با توجه به شماره ی همراه آنان هنگان ثبت نان ارائه می گردد. کلیه خطوط اختصاصی ، داری قابلیت ارسال و دریافت پیامک نا محدود بوده و با نام کاربر در اپراتور ثبت می گردد.

ارائه قرارداد به کلیه نمایندگان

به تمامی نمایندگان گرامی در زمان شروع نمایندگی قرارداد ارائه می گردد. تمامی قرارداد ها یکساله و قابل تمدید می باشد. جهت تمدید نمایندگی ۴۰% از مبلغ کل قرارداد کسر شده و از نمایندگان محترم جهت تمدید دریافت می شود.

استفاده از کلیه ماژول ها

تمامی نمایندگان پس از فعالسازی نمایندگیشان می توانند به صورت رایگان از ماژول های سامانه پیامکی ایده پردازان به مدت یکسال استفاده نمایند. هزینه ماژول ها برای کاربران نماینده توسط آنان قابل انتخاب و تغییر می باشد.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x