لوگوی sms.ir
ورود / ثبت نام
لوگوی sms.ir
ebService

افزونه های پیامکی

crayon-faq

پلاگین های پیامکی ایده پردازان

برای آنکه بتوانید ارسال پیامک را به وب سایت خود اضافه نمایید می توانید از پلاگین های پیامکی ایده پردازان استفاده کرده، آن را دانلود نمایید و با تنظیمات افزونه ها ارسال پیامک انجام دهید. افزونه پیامکی ایده پردازان شامل افزونه پیامکی ووکامرس ، افزونه پیامکی فرم تماس 7 ، افزونه پیامکی گرویتی فرم و... می باشد.

وب سرویس sms.ir

Wordpress

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای وردپرس را می توانید از این بخش دانلود کرده و از امکانات سامانه در وب سایت استفاده نمایید

وب سرویس sms.ir

Woocommerce

پلاگین آماده فروشگاه ساز Woocommerce را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید

وب سرویس sms.ir

gravity form

پلاگین آماده برای استفاده در گرویتی فرم gravity form را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

contact7

پلاگین آماده برای استفاده در فرم تماس 7 contact7 را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

Prestashop

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Prestashop را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

opencart

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Opencart را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

وب سرویس sms.ir

whmcs

پلاگین آماده ارسال پیامک در whmcs این روزها جزو بهترین مدیریت خدمات هاستینگ به حساب می آید.

همراه بهترین ها هستیم
درباره ما بیشتر آشنا شو

crayon-faq

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

    مشاوره رایگان ۰۲۱۲۸۵۳