لوگوی sms.ir

افزونه جوملا Joomla برای ارسال پیامک

Joomla sms Extension

به جرات می توان گفت که سیستم مدیریت محتوای جوملا، در حال حاضر محبوبترین و پرطرفدارترین سیستمی است که مدیران سایتها و طراحان وب از آن استفاده می کنند. جوملا یک نرم افزار رایگان و گسترش پذیر است که هر یک از برنامه نویسان و طراحان سراسر دنیا می توانند اصلاحات مورد نظر خود را بر روی آن انجام داده و علاوه بر استفاده خود، پیشنهاد قرارگیری آن در نسخه های بعدی و یا همان نسخه را به جوملای جهانی بدهند.

بر روی هسته مرکزی جوملا امکان ارسال پیامک به صورت مستقیم وجود ندارد، اما طراحان و برنامه نویسان متخصص کار با جوملا، می توانند بسته به نیاز و وب سرویس ارسال پیامک شرکتی که از آن خدمات دریافت می کنند، افزونه مورد نظرشان را طراحی و در پروژه سایت خود از آن استفاده نمایند.

با توجه به تعدد شرکتهای ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه در اینترنت و تنوع وب سرویس های آنها، نوشته شدن و آماده بودن کدهای قابل استفاده برای اتصال به پنل ارسال پیامکی که از آن خدمات دریافت می کنید، یک امر الزامی به نظر می رسد. از همین رو شرکتهایی که سامانه های ارسال و دریافت پیامک ارائه می دهند، افزونه های قابل اتصالی را برای مدیران و طراحان وب سایتهایی که از CMS جوملا استفاده می نمایند، تهیه نموده که با دریافت و نصب آن و تنها با وارد نمودن پارامترهای اصلی مانند نام کاربری و رمزعبور، امکان ارسال پیام کوتاه از داخل سایت به صورت مستقیم فراهم خواهد شد.

Joomla sms Extension

شرکت ایده پردازان الکترونیک برای تمامی نسخه های محبوب جوملا، افزونه متناسب با همان نسخه را آماده ارائه نموده است که در پنل، قابل دریافت و استفاده می باشد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x