لوگوی sms.ir

افزودن شماره در باشگاه مشتریان (1)

Quality Or Price

افزودن شماره در باشگاه مشتریان (۱)

در مقالات گذشته نحوه ی فعالسازی ماژول باشگاه مشتریان را خدمت شما کاربران گرانقدر جهت ارسال پیامک به شماره های بلک لیست شرح دادیم. در این مقاله به مرحله پس فعالسازی ماژول باشگاه مشتریان که افزودن شماره ها به لیست مخاطبین باشگاه مشتریان می باشد خواهیم پرداخت.

پس از انجام تنظیمات جهت ارسال پیامک می بایست شماره ها را به لیست مخاطبین از طریق منوی مخاطبین باشگاه مشتریان بیافزایید. با توجه به تصویر زیر بر روی زیر منوی مخاطبین باشگاه که کلیک نمایید صفحه زیر به شما نمایش داده می شود.

 با توجه به تب های این صفحه به روش های زیر می توانید شماره وارد لیست مخاطبینتان نمایید:

 1. افزودن مخاطب جدید
 2. ایمپورت از فایل اکسل
 3. افزودن گروهی مخاطبین
 4. انتقال از دفترچه تلفن
 5. ارسال کلیدواژه ی عضویت

نکته ) جهت ورود مخاطبین ابتدا گروه های مد نظرتان را از طریق منوی مدیریت گروه مشتریان ایجاد نمایید. مانند گروه مشتریان ، گروه مشتریان VIP ، والدین دانش آموزان پایه اول و از این قبیل

افزودن مخاطب جدید

این قسمت جهت افزودن شماره ها به صورت تکی می باشد. در صورتی که قصد افزودن تعداد کمی شماره را دارید از این امکان استفاده نمایید زیرا وارد نمودن شماره های زیاد قطعا از این روش زمان بر می باشد. دقت نمایید تنها فیلد اجباری جهت پر نمودن این بخش شماره ی همراه و نام گروه می باشد و سایر اطلاعات را در صورت تمایل می توانید پر نمایید.

 • وجود ۹۸ ابتدای شماره موردی ندارد.
 • وجود عدد صفر در ابتدای شماره ها الزامی نمی باشد.

ایمپورت از فایل اکسل

در صورتی که تعداد شماره های شما جهت افزودن در لیست مخاطبین باشگاه مشتریانتان زیاد می باشد می توانید تمامی شماره ها را در فایل اکسل وارد نموده و از طریق این بخش یکجا در گروه مد نظرتان بارگذاری نمایید.

دقت نمایید حتما فایل اکسل شما می بایست مانند نمونه ی گذاشته شده در بخش راهنمای این بخش باشد. جهت دانلود بر روی ایمپورت از فایل اکسل کلیک نمایید و با کلیک بر روی جمله ی ( جهت دانلود فایل نمونه کلیک نمایید ) فایل نمونه را دانلود نمایید.

 • فایل اکسل را به هیچ عنوان تغییر ندهید. ( فرمت و سطر نخست فایل اکسل)
 • شماره هایی که ابتدای آن با ۹۸ آغاز شده است مشکلی ندارد.
 • تنها فیلد اجباری در پر نمودن فایل اکسل ، فیلد شماره ی همراه می باشد.
 • شماره های یک فایل را پس از آپلود می توانید در یک گروه ذخیره نمایید و امکان مشخص نمودن گروه در فایل اکسل و به عبارتی آپلود یک فایل و ذخیره ی شماره ها در چند گروه میسر نمی باشد.
 • اطلاعات درج شده درست مانند نمونه باشد.
 • به هیچ عنوان اطلاعات وارد شده را با فونتی متفاوت و یا کادر بندی ایجاد ننمایید.

در مقاله ی بعدی به شرح ۳ روش دیگر خواهیم پرداخت.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x