لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

افزودن به شماره به دفترچه تلفن

Favourites sms

افزودن به شماره به دفترچه تلفن

در سامانه پیامکی ایده پردازان به روش های مختلف می توان در گروه های مخاطبین دفترچه تلفنی سامانه پیامکی شماره تلفن مخاطبین را افزود. در این مقاله قصد داریم به شرح این روش ها بپردازیم.

دفترچه تلفن سامانه پیامکی ایده پردازان در منوی امکانات اولیه مورد نیاز قابل مشاهده می باشد. شما می توانید به تعداد نامحدود گروه کاربری ایجاد نموده و شماره های مد نظرتان را وارد گروه های مخاطبینتان نمایید. امکان حذف و یا ویرایش اطلاعات مخاطبین نیز میسر می باشد.

همچنین شما می توانید ۲ یا چندین گروه را ادغام نمایید . به طور مثال گروه مخاطبین ۱ ، ۲ و ۳ را با هم در گروه شماره ۴ ادغام نموده و در صورت تمایل گروه های قبلی را پاک نمایید.

برای افزودن شماره به دفترچه تلفن چندین روش وجود دارد که به ترتیب به بررسی هر روش خواهیم پرداخت :

افزودن شماره به صورت تکی :

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید این گزینه جهت افزودن شماره به صورت تکی قابل استفاده می باشد. نیازی به پر نمودن همه ی اطلاعات نمی باشد اما اگر قصد ارسال پیامک با نام از طریق ماژول ارسال با نام از دفترچه تلفن را دارید و یا استفاده از ماژول ارسال بر اساس تاریخ تولد و رویداد ها را دارید می بایست اطلاعات مخاطبین را حتما پر نمایید تا امکان استفاده از ماژول های مذکور را داشته باشید.

افزودن شماره از طریق فایل اکسل :

این روش برای افزودن شماره ها به صورت گروهی بهترین روش می باشد. یک فایل نمونه ی اکسل در قسمت ایمورت از فایل اکسل وجود دارد. تنها کافیست فایل نمونه را دانلود کرده و شماره ها را وارد فایل نمونه نمایید. سپس فایل را در پنل پیامکی آپلود نموده ، گروه را انتخاب نموده و اطلاعات را ثبت نمایید.

دقت نمایید پر نمودن تمامی اطلاعات درخواست شده در فایل اکسل مانند آدرس ، ایمیل و یا نام و نام خانوادگی اجباری نبوده و تنها می بایست شماره ی تلفن همراه در ستون موبایل درج گردد.

افزودن شماره از پیامک های ارسالی و یا دریافتی :

برخی مواقع از طریق فایل متنی پیامک ساده و یا از بانک های شماره سامانه پیامکی ( شهر و کدپستی ، نقشه گوگل و … ) پیامک ارسال نمایید و یا مشتریان شما به سامانه شما پیامک ارسال نموده اند و قصد دارید شماره آنان را به دفترچه تلفن پنلتان بیافزایید.

در سامانه پیامکی  sms.ir شما می توانید به آسانی بر روی متن پیامک ارسالی و یا پیامک دریافتی تان کلیک نموده و همانند تصویر زیر بر روی گزینه ی افزودن به دفترچه تلفن کلیک نمایید . گروه را جهت افزودن اطلاعات انتخاب نموده و با انتخاب گزینه ی ثبت شماره مخاطبین را دفترچه تلفنتان بیافزایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x