لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

افزایش مشترکین خود با پیامک

افزایش مخاطبین با پیامک

شما چند نفر مشترک دارید ؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مشترکین خود را افزایش دهید ؟ آیا از پیامک برای افزایش مشترکین خود استفاده کرده اید ؟ چرا این نوع از خدمات را امتحان نمی کنید ؟

پیامک ها ابزار بسیار مناسبی هستند ، برای اینکه شما بتوانید تعداد مشترکین یا مخاطبین خود را افزایش دهید ، برای اینکه بتوانید اینکار را بسیار راحت انجام دهید ، شرکت ایده پردازان الکترونیک راهکاری بسیار عالی به شما نشان خواهد داد :

اگر شما یک شرکت هستید ، یک فروشگاه هستید ، پزشک یا مهندس هستید ، یک سازمان یا شرکت خیلی بزرگ یا بانک هستید با داشتن یک پیشنهاد عالی برای همه مخاطبین خود می توانید آنها را به داشتن اشتراک پیامکی دعوت نمایید .

برای مخاطبین خود سرویس های پیامکی فعال نمایید و کاری کنید که آنها مخاطبین شما شوند .

مثلا اگر یک شرکت در حوزه فناوری اطلاعات هستید :

با تبلیغات خود از مخاطبین بخواهید که عدد ۱ را جهت اشتراک به شماره پیامکی شما ارسال کنند و برای آنها هر هفته آخرین اخبار حوزه فناوری اطلاعات را ارسال نمایید ، با این کار آنها همیشه به یاد شما هستند و بدون اینکه حس یک پیامک تبلیغاتی را داشته باشند ، پیامک شما را مطالعه خواهند کرد .

اگر شما یک فروشگاه لباس فروشی هستید :

می توانید به مخاطبین خود بگویید با اشتراک در سیستم پیامکی شما ، از تخفیفات مطلع خواهند شد .

اگر یک شرکت پخش کننده ملزومات هستید :

می توانید به مخاطبین این وعده را بدهید تا با عضویت در سامانه پیامکی شما ، از آخرین باری که برای شما رسیده است خبردار خواهند شد .

ما یک مشتری آکواریومی داریم که واردکننده ماهیان تزئینی هست و زمانی که محموله جدید ماهی را جهت پخش آماده می کند ، دو روز زودتر تاریخ پخش محموله را به همه مخاطبین خود اطلاع می دهد و از این نوع تبلیغات پیامکی بسیار راضی است .

اگر شما یک سازمان هستید :

می توانید به پرسنل خود بفرمایید که به خط پیامکی شما یک اس ام اس بفرستند و با عضویت در این سیستم ، از ساعات کاری ، نحوه عملکرد ، واریز حقوق ها و … مطلع شوند .

 

برای تمامی مشاغل سامانه پیامک ایده پردازان کاربرد خواهد داشت و شما می توانید با این سیستم مشترکین خود را افزایش دهید ، تست این نوع از تبلیغات هزینه ای اندک خواهد داشت ، پس فرصت را از دست ندهید .

افزایش مخاطبین با پیامک

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x