لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

اطلاعات مالی در سامانه پیامکی ایده پردازان

اطلاعات مالی در سامانه پیامکی ایده پردازان

برای استفاده از سامانه پیامکی ایده پردازان پس از ثبت نام و دریافت پنل پیامکی رایگان به همراه خط هدیه ، کاربران جهت ارسال پیامک نیاز به شارژ پنل دارند. برخی مواقع نیز علاوه بر دریافت خط هدیه علاقمند و یا نیازمند به یک خط با ارقام کوتاه تر و یا از اپراتور دیگری می باشند ، به همین دلیل از طریق منوی امکانات اولیه مورد نیاز – خرید شماره پیامکی اقدام به خرید خط می نمایند. تمامی تراکنش های مالی انجام شده توسط کاربران در سامانه ثبت شده و امکان مشاهده و دریافت گزارش به صورت اکسل میسر می باشد.

منوی اطلاعات مالی شارژ حساب در پنل پیامکی کاربران و نمایندگان sms.ir به همین منظور قرار داده شده است. برای شارژ پنل پیامکیتان به مبلغ مورد نظر می توانید مطابق تصویر زیر با انتخاب اولین منو وارد فضای شارژ حساب شده و به دو صورت آنلاین و یا درج فیش ، سامانه پیامکیتان را شارژ نموده و بدون محدودیت زمانی از شارژ پنل تان جهت ارسال پیامک ، فعالسازی ماژول و خرید خط به صورت کسر از اعتبار استفاده نمایید.

پس از پرداخت ، اطلاعات پرداخت آنلاین و یا فیش درج شده ی شما از طریق منوی پرداختی ها قابل مشاهده می باشد.

کلیه پرداخت ها با ۳ وضعیت سبز ، زرد و قرمز قابل مشاهده می باشد. سبز به معنای تراکنش موفق و شارژ پنل پیامکی شما می باشد. در صورتی که رنگ قرمز مشاهده نمودید به این معناست که تراکنش شما ناموفق بوده و می بایست به حساب شما بازگشت داده شده باشد . ( معمولا تراکنش های ناموفق طی ۲۴ الی ۴۸ از سمت بانک مبدا بازگشت داده می شوند) . وضعیت زرد رنگ نیز منتظر بررسی بوده و در ۹۰% مواقع ناموفق می باشد و پس از گذشت دقایقی قرمز رنگ خواهد شد.

شما می توانید از کلیه تراکنش های مالی انجام شده تان جهت ثبت در واحد مالی شرکت خروجی اکسل تهیه نمایید. کافیست مطابق تصویر فوق بر روی خروجی اکسل کلیک نمایید تا فایل اماده شده جهت دانلود به شما نمایش داده شود.

دقت نمایید جهت دریافت خروجی می توانید از قسمت جستجوی سمت راست تنها وضعیت های تایید شده را جستجو نموده و خروجی تراکنش های موفقتان را ذخیره نمایید. در انتها پس از شارژ ، نتیجه ی در قسمت تراکنش های مالی نمایش داده می شود . لازم به ذکر در این بخش اطلاعات کامل از تعداد پیامک افزوده شده به سامانه ی شما بر اساس مبلغ پرداختی تان قابل مشاهده می باشد.

هزینه ی پیامک های کسر شده بابت ارسال و یا ماژول های فعال شده از جمله موارد کسر اعتبار می باشند. اگر از خطوط ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ جهت ارسال پیامک هایتان استفاده می نمایید می توانید هزینه ی پیامک های بلک لیست بازگشت داده شده به شارژ پیامکیتان را نیز از طریق همین بخش مشاهده و بررسی نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x