لوگوی sms.ir

استعلام و خرید شماره اختصاصی (2)

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

استعلام و خرید شماره اختصاصی (۲)

ولی اگر شماره سفارشی را انتخاب کنید پس از انتخاب پیش شماره ، ۸ رقم انتهایی را کاملا خودتان انتخاب می کنید پس از وارد کردن ارقام دلخواهتان گزینه افزودن به سبد ، برای شما فعال می شود که با کلیک بر روی آن و اعلام آزاد بودن شماره مرحله استعلام شما به پایان می رسد اما در صورتی که شماره انتخاب شده آزاد نباشد باید شماره دیگری را استعلام نمایید .

اگر اپراتور ۳۰۰۰ را انتخاب کرده باشید ( به طور مثال ۳۰۰۰ ، ۱۴ رقمی ) : ۳۰۰۰ شماره سفارشی و غیر سفارشی ندارد اما پس از ۴ رقم اپراتور ، ۴ رقم دیگر سر شاخه دارد و باید از بین سرشاخه ها یکی را انتخاب کرده و سپس باقی مانده ارقام را به صورت دلخواه انتخاب نمایید ، پس از آن روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید . ( لازم به ذکر است در ایده پردازان بیش از ۱۰۰ سرشاخه ۳۰۰۰ موجود می باشد و این موضوع باعث می شود بتوانید شماره بهتری را انتخاب نمایید و محدودیت کمتری داشته باشید . )

پس از استعلام شماره و کلیک بر روی گزینه افزودن به سبد ، صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد ، سپس روی شماره ای که استعلام گرفته اید کلیک نمایید تا زیر منو های خرید و ثبت درخواست کسر از شارژ به شما نمایش داده شود .

 اگر بخواهید هزینه شماره را مستقیما پرداخت نمایید روی گزینه خرید کلیک کرده تا به درگاه بانک متصل شوید ، اما اگر بخواهید هزینه شماره از شارژ حسابتان کسر شود روی زیر منو ثبت درخواست کسر از شارژ کلیک نمایید ، پس از کلیک شما درخواست شماره به سمت کارشناسان ایده پردازان خواهد آمد و اقدامات لازم برای ثبت شماره در اپراتور مورد نظر انجام می شود . ( ثبت شماره اختصاصی در ساعات اداری سریع تر از ساعات غیر اداری انجام می شود و بهتر است درخواست خود را در زمان مناسب ثبت نمایید . )

 

شایان ذکر است که شما می توانید به تعداد دلخواه شماره استعلام بگیرید و یک یا چند مورد آن را پرداخت نمایید .

هزینه خرید شماره اختصاصی از حداقل قیمت ۱۰ هزار تومان شروع می شود .

در صورتی که تمایل به خرید شماره اختصاصی ۰۲۱ را داشته باشید می توانید به سایت sms.ir  مراجعه نمایید و در بخش خدمات منوی شماره اختصاصی ، زیر منو شماره اختصاصی ۰۲۱ شرایط آن را مطالعه کرده و مدارک لازم را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایید . ( شماره اختصاصی ۰۲۱ استعلام آنلاین ندارد .)

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x