لوگوی sms.ir

استعلام و خرید شماره اختصاصی (1)

مدیر یک دقیقه ای

استعلام و خرید شماره اختصاصی (۱)

در زمان ثبت نام کاربران در سایت sms.ir  یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی به صورت هدیه به هر کاربر تعلق می گیرد ، که اگر در اطلاعات فردی خود شماره موبایل همراه اول اعلام کرده باشد اختیار انتخاب شماره از اپراتور ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ را دارد اما در صورتی که با شماره موبایل ایرانسل ثبت نام خود را انجام داده باشد فقط می تواند از اپراتور ۵۰۰۰ خط پیامکی خود را انتخاب نماید .

اما برخی از کاربران می خواهند شماره ای کوتاه تر از ۱۴ رقم داشته باشند یا قصد دارند اپراتور خود را تغییر دهند و در مواقعی نیز برخی از کاربران تمایل دارند چند شماره اختصاصی در یک پنل داشته باشند که می توانند شماره دیگری را خریداری نمایند .

لازم به ذکر است که کاربران ایده پردازان می توانند به تعداد دلخواه شماره خریداری کنند و از آن استفاده نمایند .

مراحل خرید و استعلام شماره پیامکی به شرح زیر می باشد :

  • پس از ورود به پنل از منو های سمت چپ سامانه پیامک ، گزینه امکانات اولیه مورد نیاز را انتخاب کرده ، سپس روی زیر منو خرید شماره پیامکی کلیک نمایید .
  • زمانی که صفحه جدید برای شما باز شد در بالا سمت راست گزینه استعلام شماره جدید را انتخاب نمایید .
  • در این هنگام صفحه استعلام شماره باز می شود در بخش انتخاب اپراتور ، اپراتور مورد نظر (۱۰۰۰ یا ۳۰۰۰) خود را انتخاب کنید .
  • در صورتی که اپراتور ۳۰۰۰ را انتخاب کرده باشید ، مجاز به انتخاب تعداد ارقام ۱۰ – ۱۲ – ۱۴  می باشید و اگر اپراتور ۱۰۰۰ را برگزیده باشید می توانید تعداد ارقام ۸- ۹- ۱۰ -۱۱- ۱۲- ۱۳- ۱۴ را انتخاب کنید . ( شایان ذکر است اگر تمایل به خرید شماره ۸ یا ۶ رقمی ۳۰۰۰ و شماره ۶ یا ۷ رقمی ۱۰۰۰ را داشته باشید با شرکت ایده پردازان تماس بگیرید زیرا استعلام این شماره ها به صورت آنلاین نمی باشد . )
  • پس از انتخاب اپراتور و تعداد ارقام ، مراحل استعلام ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ با یک دیگر متفاوت می باشد .

اگر اپراتور ۱۰۰۰ را انتخاب کرده باشید ( به طور مثال ۱۰۰۰ ، ۱۲ رقمی ) : شماره اختصاصی ۱۰۰۰ دو حالت سفارشی و غیر سفارشی دارد .

 اگر شماره غیر سفارشی را انتخاب نمایید فقط مجاز به انتخاب پیش شماره می باشید و اپراتور ۱۰۰۰ به صورت رندم ۸ رقم انتهایی شما را انتخاب می کند .

ادامه مطلب در مقاله بعدی ارائه شده است …

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x