لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیام کوتاه رنجی

ارسال رنجی

شما می توانید به صورت رنجی ارسال پیام کوتاه داشته باشید ، رنجی به این معنا می باشد که مثلا از شماره ۰۹۱۲۲۰۰۰۰۰۵ تا ۰۹۱۲۲۰۰۰۰۹۹ ارسال پیامک داشته باشید ، رنج مثال ذکر شده ، یک رنج ۹۵ عدد می باشد و پیامک به تمامی شماره های بین دوشماره ذکر شده ارسال می شود .

این روش برای افرادی یا شرکت هایی مناسب است که نیاز دارند که هدفمند و منظم پیامک ارسال کنند و ارسال پیامک به صورت تصادفی برای آنها کاربردی نیست ، اگر شرکتی از ارسال پیام کوتاه به این صورت استفاده نماید ، می تواند با یک برنامه ریزی دقیق در طول یک مدت زمان معین به کل شماره های یک شهر یا منطقه پیامک ارسال کند .

ارسال رنجی

برای ارسال منظم باید شما ، شماره ابتدای رنج را انتخاب کنید ، سپس در ردیف ارسال بزنید ۱ ، فرض کنید که تمایل داشتید به یک رنج ۱۰۰ تایی پیامک بفرستید ، بعد از اینکه این ارسال انجام شد ، در دفعه آینده باید ردیف ارسال را ۱۰۱ بزنید ، که از شماره ۱۰۱ به بعد پیامک ارسال شود و می توانید ایندفعه تعداد ارسال پیام کوتاه را ۲۰۰ را بزنید ، با توجه به این مثال در سری بعد برای اینکه به بقیه شماره ها پیامک ارسال شود ، با ردیف ارسال را ۳۰۲ بزنید .

برای ارسال پیام کوتاه از این طریق می توانید از سامانه پیام کوتاه ایده پردازان و یکی از ماژول های ارسال هدفمند ، ارسال بر اساس سن و جنیست ، یا بانک موبایل مشاغل استفاده نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x