لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی یکی از کاربرد های ساده و در دسترس سامانه های پیامک می باشد. هر یک از سامانه های پیامکی برای پیاده سازی ارسال تبلیغاتی ممکن است ماژولهاو محتوای مختلف را در دسترس کاربران خود قرار داده باشد.

برای ارسال پیامک به صورت تبلیغاتی کافیست در ابتدا یک سامانه تبلیغاتی تهیه کنیم تا در هر ساعت بتوانیم از امکانات آن برای جذب مخاطب استفاده کنیم.

دانستن این نکته که ارسال پیامک تبلیغاتی در ساعت مشخص می تواند بازخوردهای تبلیغات شما را بالا ببرد، باعث می شود تا شما با داشتن سامانه ارسال پیامک با توجه به گروه گیرنده خود ساعت خاصی را جهت تبلیغات انتخاب کنیم.

به صورت کلی سامانه پیامک با داشتن دسترسی های فوق العاده کاربردی در جهت ارسال تبلیغات می تواند گزینه مناسبی را برای جذب مخاطب افزایش سرمایه شما در اختیارتان قرار دهد.

مقاله پیش رو می تواند شما را کمک کند تا با دانستن امکانات مورد نیازتان بتوانید سامانه مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی انتخاب نمایید.

 

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی :

برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی می بایست پنل ارسال پیامک تبلیغاتی شما دارای امکاناتی باشد تا روند ارسال و تبلیغات را برای شما ساده و آسان کند. برخی از مهمترین امکانات مورد نیاز به صورت زیر است:

 

زمان فعال سازی سامانه

بهترین سامانه ها در همان ابتدای زمان ثبت نام شما با دریافت مدارک کامل تان سامانه را جهت استفاده فعال می کند. لازم است برای دریافت سامانه چندین روز یا چند ساعت معطل بمانید. اطلاعات جامع و کامل باشد سامانه شما نهایتا نیم ساعت پس از تکمیل اطلاعات تان می بایست فعال شود و برای استفاده در دسترس تان قرار گیرد.

 

بانک شماره موبایل

اگر شما در مرحله تبلیغات و جذب مشتری باشید ممکن است در همان ابتدا دسترسی به شماره گیرندگان و یا بازار هدف خود را نداشته باشید.

وجود بانک شماره موبایل های مختلف به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در دسترسی ها و دسته بندی های مختلف پیام خود را به گروه مورد نظرتان ارسال کنید.

ممکن است هر سامانه ای برای خود بانک شماره های مختلفی را درک نموده باشد اما بهتر است بانک‌های شماره موبایل موجود در سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی دسته بندی های مختلفی را از جمله مناطق، شهرها، شغل ها و …  داشته باشند.

 

امکان ارسال لینک

در پیامهای تبلیغاتی شما لازم است که لینک کانال تلگرامی خود و یا آدرس صفحه اینستاگرامی خود و یا حتی آدرس سایت خود را ارسال نمایید تا بتوانید مشتریان را به مرجع دقیق تری از خدمات خود راهنمایی کنید.  یک سامانه پیامکی معتبر برای ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی، می بایست اجازه ارسال لینک ها را به شما در داخل متن بدهد.

 

امکان ارسال به شماره های مسدود

شماره های مسدود شماره هایی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را بستند و نمی‌توان به آنها پیامهای تبلیغاتی را ارسال نمود.

این شماره ها با نام لیست سیاه نمایش داده میشوند.  شماره های لیست سیاه خودشان تمایل داشتند که پیامک تبلیغاتی دریافت نکنند.

در واقع ارسال پیامک به این شماره ها غیر قانونی می باشد.

سامانه پیامکی ایده پردازان در حالت تبلیغاتی اجازه ارسال پیامک به این شماره ها را نمی دهد. با توجه به اینکه ارسالی انجام نشده است هزینه عدم ارسال به شماره های لیست سیاه را نیز به اعتبار شما بر می گردند.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x