لوگوی sms.ir
ورود / ثبت نام
لوگوی sms.ir
archivbe-posts

ارسال پیام کوتاه از اپراتور ۵۰۰۰

crayon-faq
خطوط 5000

ارسال پیام کوتاه از اپراتور ۵۰۰۰ مزایا و معایبی دارد ، از جمله معایب می توان به عدم داشتن دلیوری در موبایل های همراه اول تا کنون (۲مرداد۹۳) اشاره کرد ، اما مزایای زیادی هم دارد ، از مزایای این اپراتور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارسال پیام کوتاه بر اساس سن و جنسیت :

با توجه به اینکه این اپراتور برای بانک شماره از پردیس همراه اول ، وب سرویس بانک شماره دریافت کرده است ، امکان ارسال بر اساس سن و جنسیت را فراهم کرده است .

ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل :

این اپراتور بانک شماره های ایرانسل را از طریق وب سرویس در اختیار نمایندگان قرارداده است و شما می توانید از این بانک شماره جهت ارسال پیامک استفاده نمایید .

خطوط 5000البته دقت داشته باشید که در اپراتور ۵۰۰۰ بعد از ارسال پیامک با استفاده از بانک شماره موبایل های خودشان (سن و جنسیت) امکان گرفتن خروجی وجود ندارد ، دلیل اینکه خروجی داده نمی شود ، امنیت صاحبین شماره موبایل ها می باشد و اینکه اطلاعات اشخاص در دسترس عام قرار نگیرد .

داشتن یک خط پیامکی از اپراتور ۵۰۰۲ به این صورت می باشد که شما ، یا خط انتخابی ۵۰۰۰۲ نیاز دارید ، مثلا ۵۰۰۰۲۲۱۱۴۶۹۷ ، برای اینکار باید خط را از شرکت ایده پردازان الکترونیک استعلام بگیرید ، هزینه خط را بپردازید و سپس شرکت آن را برای شما در پنل اس ام اسی که دارید فعال خواهد کرد .

سپس شارژ ارسال پیام کوتاه را خریداری می کنید و می توانید با این خط علاوه بر ارسال پیام کوتاه ، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشید ، تعرفه ارسال پیام کوتاه طبق تعرفه های رایج و بین ۸ تا ۱۲ تومان می باشد ، اما تعرفه دریافت پیام کوتاه رایگان می باشد .

راه حل دیگری نیز برای داشتن یک خط پیامکی ۵۰۰۰۲ به صورت رایگان وجود دارد و آن انتخاب خط از سرشاخه های معرفی شده توسط شرکت می باشد ، مثلا شما می توانید از سرشاخه ۵۰۰۰۲۸۵۳ یک خط داشته باشید ، مثل ۵۰۰۰۲۸۵۳۰۰۰۰۰۰ ، این خط ۱۴ رقمی رایگان بوده و می توانید با آن ارسال و دریافت پیامک داشته باشید ، اگر از همین سرشاخه خط کوتاه تر نیاز داشته باشید می توانید آنرا نیز انتخاب نمایید و خریداری کنید ، مثل ۵۰۰۰۲۸۵۳۰۰ .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۳]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان ۰۲۱۲۸۵۳
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x