لوگوی sms.ir

ارسال پیامک متناظر

ارسال پیامک متناظر

ارسال پیامک به صورت متناظر یا همان نظیر به نظیر دغدغه برخی از کاربرانی بوده است که از سامانه های ارسال پیامک استفاده می نمایند و امروزه به راحتی می توانند از این قابلیت استفاده نمایند .

توضیح کلی ماژول ارسال پیامک متناظر :

این ماژول پیامک های شما را به صورت منحصر به فرد ارسال می کند .

در نظر بگیرید شما لیستی از شماره های مخاطبان خود را داشته و می خواهید به هر مخاطبتان پیامک خاصی ارسال گردد و متن پیامک یک مخاطب کاملا نا مربوط با متن مخاطب دیگرتان است .

با استفاده از ماژول ارسال پیامک متناظر در سامانه ارسال پیامک ایده پردازان می توانید به تعداد انبوهی از مخاطبانتان متن اختصاصی خودشان را در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک ساده ارسال نمایید .

ماژول های سامانه ارسال پیامک sms.ir   به کمک کاربران بر می آیند و بسیاری از فر آیند های زمان بر و طولانی را برای آن ها ساده و سریع انجام می دهد .

در این بخش به مثالی از این ماژول کاربردی می پردازیم :

شما لیستی از مخاطبانتان را در دست دارید که به هر مخاطب متنی خاص اختصاص می یابد .

۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷  علی جعفری عزیز زادروزتان مبارک .

۹۱۲۷۶۵۴۳۲۱ سرکار خانم سارا طهماسبی ۷ شهریور ماه انقضای بیمه نامه سلامت شما می باشد در صورت تمایل اقدام به تمدید نمایید .

و به همین ترتیب شما می توانید به هزاران مخاطب متن های متفاوت ارسال نمایید .

تنهای کافی است شماره ها و متن ها را در دست داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال پیامک های شما به صورت دلخواهتان انجام شود .

هزینه فعال سازی ماژول ارسال پیامک متناظر همانند سایر ماژول ها در سامانه ۸۵۰ پیامک می باشد و در گران ترین حالت ممکن برای شما مبلغ ۱۴۴۰۰ تومان محاسبه می شود .

کاربران می توانند قبل از خرید ماژول ابتدا به صورت آزمایشی ۲۴ ساعت از آن استفاده نمایند و پس از تست اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهند .

در صورتی که قصد استفاده از این ماژول را دارید و کاربر سامانه ایده پردازان نمی باشید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید .

شایان ذکر می باشد پنل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و مشمول هزینه تمدید سالیانه نیز نمی باشد .

در مقالات بعد در مورد نحوه استفاده از ماژول ارسال پیامک متناظر می پردازیم .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x