لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک ساده (2)

کلاهبرداری پیامکی

ارسال پیامک ساده (۲)

۲ – گیرندگان : در این مرحله شماره افراد مخاطب خود را که قصد ارسال پیامک به آن ها دارید را تایپ یا با استفاده از فایل اکسل وارد نمایید . توجه داشته باشید در صورتی که بخواهید فایل اکسل خود را بارگذاری نمایید ، شماره های شما باید در فایل نمونه بخش ارسال پیامک ساده وارد شده باشد در غیر این صورت پنل پیامکی ایده پردازان فایل شما را نخواهد پذیرفت و ارور به شما نمایش داده می شود .

ساده ترین راه برای وارد کردن شماره ها از فایل هایی که تهیه کرده اید اعم از ( فایل اکسل ، فایل متنی ، وُرد و … ) این است که همه ی آن ها را به صورت یک جا از فایلتان copy  کرده و داخل کادر سفید گیرندگان paste  نمایید .

در صورتی که شماره های خود را در دفترچه تلفن پنلتان ذخیره کرده اید می توانید از دفترچه تلفن خود استفاده نمایید و نیازی به وارد کردن شماره در کادر سفید نمی باشد .

اگر بخواهید چند بار به تعداد مشخصی از شماره موبایل ها ارسال انجام دهید به شما پیشنهاد می شود که شماره های خود را در دفترچه تلفن پنلتان ذخیره نمایید .

در قسمت زیرین کادر گیرندگان شما تعداد مخاطبین وارد شده از قسمت های مختلف به شما نمایش داده می شود .

۳ – زمان ارسال : پس از انجام مراحل بالا و انتخاب گزینه مرحله بعد وارد بخش زمان ارسال خواهید شد ، که دراین قسمت بایستی یکی از دو آیتم ارسال در زمان کنونی یا ارسال در زمان مشخص شده را انتخاب نمایید ، که در آیتم ارسال در زمان مشخص شده می توانید زمان ارسال را در یکی از روز های ماه جاری انتخاب کنید و سپس به مرحله بعد بروید .

این امکان برای زمانی کاربرد دارد که شما در تاریخی خاص که باید ارسال پیامک انجام دهید به پنلتان دسترسی نداشته باشید و بخواهید از قبل ارسال خود را تنظیم کنید .

۴ – ارسال : در مرحله پایانی ارسال ، شماره فرستنده خود را انتخاب کنید تا گزینه انتخاب و ادامه برای شما نمایش داده شود .

پس از کلیک بر روی انتخاب و ادامه اطلاعات ارسال شما نمایش داده خواهد شد و در صورتی که مورد تاییدتان قرار گرفت می توانید روی گزینه تایید ارسال کلیک نمایید .

لازم به ذکر است در سمت چپ این بخش پیامتان نمایش داده می شود یعنی پیش نمایش متن ارسالی خود را در یک موبایل فرضی می توانید مشاهده نمایید .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x