لوگوی sms.ir

ارسال پیامک ساده (1)

Saticfaction By SMS

ارسال پیامک ساده (۱)

پنل های پیامکی امکانات متعددی را برای ارسال پیامک دارند که ما با توجه به نیازمان از آن ها استفاده می کنیم .

ارسال پیامک ساده یکی از ابتدایی ترین امکانات یک سامانه ارسال پیامک می باشد و تمامی کاربران دسترسی به این ماژول را دارند همچنین به صورت تقریبی تمامی مشتریان sms.ir  این نوع ارسال را انجام می دهند .

ماژول ارسال پیامک ساده به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و هر کاربری که بخواهد از آن استفاده کند تنها می بایست هزینه ارسال پیامک خود را پرداخت کند و به میزان دلخواه شارژ حساب انجام دهد .

زمانی که نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت  sms.ir  وارد نمایید و داخل محیط سامانه ارسال پیامک ایده پردازان شوید در منو های سمت چپ اولین منو ، ارسال پیامک را مشاهده خواهید کرد ، پس از کلیک بر روی منو ارسال پیامک اولین زیر منو این بخش ارسال پیامک ساده می باشد .

هنگامی که زیر منو ارسال پیامک ساده به شما نمایش داده شد مراحل آن را طی نمایید تا ارسال شما انجام شود ، که این مراحل به شرح زیر می باشد :

۱ – متن پیامک : در کادر سفید رنگ این قسمت بایستی متن ارسالی خود را وارد نمایید یا از آیکن سمت چپ کادر سفید از پیش نویس ها استفاده کنید . لازم به ذکر است می توانید متن خود را تایپ کنید و اگر باز هم به این متن نیاز داشتید آن را در پیش نویس خود ذخیره نمایید که دفعات بعد نیازی به تایپ کردن شما نباشد و در زمانتان صرفه جویی شود .

(لازم به ذکر است آیکن پیش نویس و افزودن به پیش نویس در سمت چپ کادر متن پیامک قرار دارد .)

در نظر داشته باشید که کاراکتر و تعداد پیامک در پایین کادر سفید به شما نمایش داده می شود و به تعداد پیامک خود توجه داشته باشید .  هر پیامک فارسی ۷۰ کاراکتر و لاتین ۱۶۰ کاراکتر می باشد  ، هرچه تعداد پیامک شما بیشتر شود هزینه ارسال پیامک شما نیز به همان مقدار افزایش می یابد . ( هزینه ارسال پیامک لاتین ۲.۴ برابر فارسی می باشد اما اگر متن خود را به صورت ترکیبی فارسی و لاتین وارد نمایید فارسی محاسبه خواهد شد . )

پس از وارد کردن متن مورد نظر آیکن مرحله بعد را انتخاب نمایید .

ادامه مطلب در مقاله بعد ارائه شده است …

پی نوشت : در صورت نیاز به ارسال پیامک به لیست سیاه (افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند) ، می توانید با استفاده از ماژول پیامک سفید داخل سامانه پیامک با اجازه گیرندگان پیامک بدون محدودیت لیست سیاه به آنها پیامک ارسال نمایید .
پیامک سفید محصولی است جدید از SMS.ir که مشکلات ارسال به بلک لیست را حل کرده است و در عین حال احترام به قوانین حقوق مشترک (گیرندگان) را رعایت کرده است .
نرم افزار پیامک سفید ، علاوه بر سامانه پیامک سفید ، به زودی در نسخه های آندروید و IOS قابل عرضه خواهد بود .

 

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x