لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک ساده به مخاطبان مورد نظرتان

منوی ارسال پیامک ساده

در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه از طریق سامانه پیامک ایده پردازان ، به مخاطبان مورد نظر که شماره های آنها را از قبل دارید ، پیامک ارسال نمایید .

پس از ثبت نام و فعالسازی سامانه پیامک و ورود به نرم افزار ارسال اس ام اس از دسته بندی منوها ، ارسال پیامک > ارسال پیامک ساده را انتخاب نمایید :

منوی ارسال پیامک ساده

با کلیک روی این منو ، در سمت چپ صفحه ارسال پیامک ساده ، مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود (البته در تبلت و گوشی موبایل ساختار چیدمان کمی متفاوت می باشد)

ورود متن برای ارسال پیامک

در این قسمت باید متن مورد نظر خود را تایپ کنید ، دقت نمایید به دلیل جلوگیری از مشکلات احتمالی ، ناخوانا یا متفاوت بودن کیبورد شما و … از کپی کردن مطلب های از قبل تایپ شده در ورد و … در این قسمت خودداری فرمایید ، در کادر قرمز رنگ پایین عکس ، تعداد کاراکتر باقیمانده از تایپ متن به شما نمایش داده می شود ، با استفاده از این کادر می توانید شارژ و هزینه خود را کنترل نمایید ، به شما پیشنهاد می گردد که از ارسال پیامک های بیش از ۳ متن خودداری فرمایید ، البته امکان ارسال اس ام اس با بیش از این تعداد هم وجود دارد ، اما برحسب شرایط مانند : آنتن ندادن گوشی گیرنده ، پربودن صندوق اینباکس ، قدیمی بودن گوشی گیرنده و … ممکن است که با ارسال پیامک تبلیغاتی با بیش از این تعداد پیام کوتاه ، پیامک به صورت ناقص به دست گیرنده برسد .

در صورت ارسال پیامک به صورت فلش ، پیامک به صورت بازشده روی گوشی گیرنده نمایش داده می شود و پس از رویت ، در صندوق پیامک های دریافتی ذخیره نمی گردد .

در تمامی بخش های سامانه پیامک ایده پردازان ، راهنما به صورت ساده وجود دارد ، که نماد آن علامت سئوال با رنگ آبی راهنمای ورود متن پیامک می باشد .

با انتخاب دکمه پیش نویس ها متن پیامک پیش نویس شده متن های از قبل پیش نویس شده و ذخیره شده در سامانه ، به شما نمایش داده می شود ، این پیش نویس ها توسط شما درج شده است و می توانید از آنها استفاده نمایید .

با استفاده از دکمه افزودن متن به پیش نویسها می توانید متن پیامک پیش نویس شده را جهت استفاده های بعدی به این بخش اضافه نمایید .

دکمه آخر این مرحله یعنی پیش نمایش جهت پیش نمایش متن پیامک وارد شده ، استفاده می شود ، این پیش نمایش فرضی بوده و برحسب نوع گوشی های مختلف متفاوت می باشد .

 

پس از ورود متن در این مرحله ، بر روی دکمه مرحله بعد کلیک نمایید :

گیرندگان ارسال پیامک

در این مرحله شما باید شماره موبایل های مورد نظرتان را وارد نمایید ، این شماره ها را می توانید به صورت دستی تایپ نمایید یا از فایل ورد و … کپی نمایید ، دقت داشته باشید که شماره های تکراری یا خراب به صورت اتوماتیک توسط سامانه هوشمند ایده پردازان حذف می گردد .

با استفاده از دکمه های سمت چپ به ترتیب می توانید شماره های دیگری را از فایل اکسل ورود متن از فایل اکسل ، فایل متنی فایل متنی یا دفترچه تلفن دفترچه تلفن سامانه پیامک سامانه پیام کوتاه انتخاب نمایید .

نمونه فایل اکسل یا متنی در بخش مربوطه (یعنی با کلیک روی آیکون های بالا) وجود دارد و می توانید از این فایل ها به عنوان نمونه استفاده کنید و سپس آنها را ایمپورت نمایید .

پس از ورود شماره موبایل گیرندگان به بخش بعدی یعنی انتخاب زمان ارسال مراجعه نمایید :

زمان ارسال پیامک

زمان مناسب برای ارسال پیامک خود را انتخاب نمایید ، این زمان می تواند زمان کنونی باشد ، یا اینکه ارسال خود را برای ارسال در آینده انتخاب نمایید .

و پس از انتخاب زمان مناسب به مرحله بعد ، یعنی تایید ارسال بروید ، در این مرحله خط پیامکی خود را انتخاب کنید ، کادر تاییدیه را مشاهده کنید تا اشتباهی رخ نداده باشد و سپس بر روی روی دکمه تایید ارسال کلیک نمایید تا ارسال های شما با موفقیت انجام شود .

تایید ارسال پیامک

ارسال پیامک بسیار ساده می باشد و تمامی بخش های دارای راهنمای ساده می باشند و علاوه بر این کارشناسان ما ، در کلیه مراحل با تلفن ویژه ۰۲۱۲۸۵۳ راهنمای شما خواهند بود .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x