لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

ارسال پیامک ترتیبی یا تصادفی (1)

وب سرویس ارسال و دریافت پیامک

ارسال پیامک ترتیبی یا تصادفی (۱)

در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان بانک شماره های شهر و کدپستی ، نقشه ی گوگل و اصناف جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه به صورت رایگان قرار گرفته است. کاربران می توانند پس از ثبت نام رایگان و دریافت خط هدیه ۱۴ رقمی تنها با شارژ سامانه پیامکیشان از بانک شماره ها استفاده نموده و به تعداد مد نظرشان پیامک های تبلیغاتی شان را ارسال نمایند. انتخاب نحوه ی ارسال و تعداد پیامک های ارسالی قابل تعیین توسط کاربران می باشد و کاربر کی تواند در هر زمان به هر تعداد که مد نظر دارد به منطقه یا نف انتخابی خود پیامک ارسال نماید. در بخش انتخاب گیرندگان هر سه بانک پس از انتخاب محدوده و یا صنف مورد نظر امکان انتخاب نحوه ی ارسال به دو صورت ترتیبی و یا تصادفی وجود خواهد داشت. در این مقاله و مقاله ی بعدی به شرح دو نوع ارسال و تفاوت این دو نوع خواهیم پرداخت .

ارسال تصادفی

تصور کنید شما ارسال بر اساس شهر و کدپستی را انتخاب نموده اید. پس از درج متن پیامکتان وارد بخش گیرندگان می شوید. از بخش گیرندگان منطقه مد نظرتان را مانند تصویر زیر انتخاب نموده اید.

 

در تصویر فوق میدان امام خمینی با ۷۴۶۹ شماره انتخاب شده است.

بر اساس تعداد پیامک هایتان شما ۲ حالت می توانید پیامک ارسال کنید :

  1. اگر اعتبار شما کمتر از تعداد شماره های بانک انتخابی باشد
  2. اگر اعتبار شما بیشتر و یا مساوی با شماره های بانک انتخابی باشد.

حالت اول :

فرض کنید شما ۱۰۰۰ پیامک اعتبار دارید و متن پیامک شما نیز یک بخشی می باشد پس امکان ارسال برای ۱۰۰۰ مخاطب از ۷۴۶۹ میسر می باشد. ( نکته : دقت نمایید متن پیامک شما ۱ بخشی باشد اگر متن پیامک شما ۲ بخشی باشد ۵۰۰ و اگر ۳ پیامک باشد ۱۰۰۰ را تقسیم بر ۳ کرده و معادل ۳۳۳ پیامک می توانید ارسال نمایید ) . تعداد ارسال را ۱۰۰۰ می نویسیم ، نحوه ی ارسال را تصادفی انتخاب می نماییم. از بین ۷۴۶۹ شماره ، ۱۰۰۰ شماره به صورت تصادفی انتخاب شده و پیامک شما به مخاطبین ارسال می گردد. در صورتی که مجددا در ارسال بعدی همین بانک را انتخاب کنید و ارسال تصادفی به تعداد دیگری از این مخاطبین انجام دهید امکان اینکه به مخاطبین ارسال قبلی شما پیامک ارسال گردد وجود دارد.

حالت دوم :

در صورتی که شارژ شما بیشتر از بانک انتخاب شده باشد به طور مثال ۸۰۰۰ پیامک و قصد ارسال به همه ی مخاطبین را دارید در بخش تعداد ارسال عدد ۷۴۶۹ را درج نمایید. در این حالت به کلیه شماره های میدان امام خمینی پیامک شما ارسال خواهد گشت.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x